Archiv obsahuje nabídek

XXL OBRAZ - ŘEKA V ZIMNÍ KRAJINĚ - VÁCLAV BAUER

Cena

4 990,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 01.V.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542630435  |  Nahlásit závadný obsah

 

 

PŘEKRÁSNÝ, VELKÝ, POHODOVÝ OBRAZ - ŘEKA V ZIMNÍ KRAJINĚ. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ VÁCLAV BAUER. VELMI KVALITNÍ LÍBIVÉ DÍLO.

 

 

ROZMĚRY RÁMU CCA 80 CM X 59 CM, RÁM JE PŮVODNÍ, DŘEVĚNÝ, KRÁSNĚ ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA KARTONU. KARTON JE LEHCE PROHNUTÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 


OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1950-70.


 

VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ. DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE ČASEM STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.


 

 

Bauer Václav

 


* 10.3.1925 Plzeň (Plzeň-město)

 


+ 2001

 


malíř 

 

 

 

Výtvarník, malíř, žák Jiřího Patery. Poprvé vystavoval samostatně v r. 1975 v Plzni, účastnil se také řady kolektivních výstav.

 

 

Členem skupiny - osobnosti (Plzeňský kraj), působení Plzeň město.

 

 

Výstava společná - 2003/09/04 - 2003/10/12 Kolorismus. Jiří Patera a jeho škola v Plzni, Galerie města Plzně, nadzemí, (Plzeň-město). Katalog kolektivní - 2003, Kolorismus (Jiří Patera a jeho škola v Plzni).

 

 

 

POKUD SE VÁM OBRAZ LÍBÍ A NA AUKCI JEŠTĚ NENÍ PŘIHOZENO, MŮŽETE MI NABÍDNOUT NA E-MAIL 1jab@seznam.cz CENU KUP TEĎ , KTEROU PŘÍPADNĚ PŘIDÁM DO AUKCE. POKUD CHCETE ZASLAT VÍCE FOTEK, SDĚLIT VÍCE PODROBNOSTÍ O OBRAZU, PŘÍPADNĚ SI OBRAZ PROHLÉDNOUT OSOBNĚ, TAKÉ PIŠTE NA VÝŠE UVEDENÝ E-MAIL.


PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ AUKCE, PŘI VYDRAŽENÍ VÍCE OBRAZŮ PLATÍTE POUZE JEDNO POŠTOVNÉ - VŽDY TO NEJVYŠŠÍ. OSTATNÍ MÉ AUKCE JSOU K DISPOZICI ZDE...Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542630435 jako závadnou?
Titulek nabídky: XXL OBRAZ - ŘEKA V ZIMNÍ KRAJINĚ - VÁCLAV BAUER