Archiv obsahuje nabídek

ZAHRÁDKA U ROUBENKY - KAREL TOMAN 1925

Cena

2 990,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543196812  |  Nahlásit závadný obsah

 

PŘEKRÁSNÝ OBRAZ - ZAHRÁDKA U ROUBENKY. SIGNOVÁN V PLOŠE VLEVO DOLE - VIZ FOTO, DÁLE SIGNOVÁN A DATOVÁN AUTOREM TUŽKOU VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ KAREL TOMAN. U TOMANA JE GRAFIKA SPÍŠE RARITOU, U DRTIVÉ VĚTŠINY SVÝCH OBRAZŮ POUŽÍVÁ TECHNIKU AKVARELU. JEHO DÍLA JSOU VELMI OBLÍBENA A ČASTO SE OBJEVUJÍ V AUKCÍCH.

 

 

Toman Karel (*1888- )

 

malíř a grafik, narodil se v Příboře, grafice se vyučil v Gorici, žil v Prostějově. Věnoval se zejména malbě krajin, kostelů a pohledů na moravská města, ranná umělecká tvorba byla spojena s Užgorodem, byl členem Spolku výtvarných umělců v Užgorodě a členem Spolku nezávislých umělců v Praze.

 

 

 

ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 34 CM X 27 CM, RÁM JE ÚZKÝ, MÍSTY MÁ DROBNÉ OTLUKY. ZŘEJMĚ SUCHÁ JEHLA NA PAPÍŘE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

OBRAZ JE Z ROKU 1925.


 

VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ. 


 

DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ A DOMINANTOU VAŠICH PROSTOR. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

 

 

 

POKUD SE VÁM OBRAZ LÍBÍ A NA AUKCI JEŠTĚ NENÍ PŘIHOZENO, MŮŽETE MI NABÍDNOUT NA E-MAIL 1jab@seznam.cz CENU KUP TEĎ , KTEROU PŘÍPADNĚ PŘIDÁM DO AUKCE. POKUD CHCETE ZASLAT VÍCE FOTEK, SDĚLIT VÍCE PODROBNOSTÍ O OBRAZU, PŘÍPADNĚ SI OBRAZ PROHLÉDNOUT OSOBNĚ, TAKÉ PIŠTE NA VÝŠE UVEDENÝ E-MAIL.


PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ AUKCE, PŘI VYDRAŽENÍ VÍCE OBRAZŮ PLATÍTE POUZE JEDNO POŠTOVNÉ - VŽDY TO NEJVYŠŠÍ. OSTATNÍ MÉ AUKCE JSOU K DISPOZICI ZDE...Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543196812 jako závadnou?
Titulek nabídky: ZAHRÁDKA U ROUBENKY - KAREL TOMAN 1925