Archiv obsahuje nabídek

ZELENÁ KÁVA - Hubnutí GREEN COFFE 1kg

Cena

290,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 20.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 4x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544133598  |  Nahlásit závadný obsah

VENA CAFFEE 1KG

Zelené kávové zrná sú ešte neopražené zrná kávy. Obsahujú kofeín a kyselinu chlorogénovú. Tradičná káva je vyrobená zo zŕn, ktoré boli pečené pri teplote 482°C, avšak vysoká teplota spôsobí rozklad chlorogénovej kyseliny. Ak sa pridajú do kávy neopražené zrná s kyselinou chlorogénovou, človek po požití takýchto výrobkov môže schudnúť prebytočné kilogramy.

Zpomaluje vstřebávání glukózy do vašeho organismu a přispívá,tak k vyrovnanému profilu cukru v krvi. Navíc přispívá ke snížení ukládání tělesného tuku.

Po jídle stimuluje organismus, který rychleji využívá uložené tukové zásoby.


Zelená káva snižuje pocit hladu, snižuje množství usazování tuku a kofein, který obsahuje, zabraňuje úbytku energie, což bývá častou příčinou potřeby konzumace zbytečných kalorií. To vše díky jediné složce, která již není obsažena v tradiční kávě vzhledem k transformačnímu procesu pražení. Máme tím na mysli kyselinu chlorogenovou (CGA), která reaguje na kofein a snižuje vstřebávání cukrů, které se pak neukládají ve formě tuku.


Zelená káva obsahuje více než 55% standardizované chlorogenové kyseliny (CGA), a to je dostatečné množství k podpoře regulaci tělesné hmotnosti.

originalní výrobek

Pomáhá hubnout

Také zelená káva obsahuje kofein. Dokonce více než káva klasická. Ten napomáhá snižování tělesné hmotnosti a dodává tělu energii. Na rozdíl od klasické černé kávy ale zelená káva obsahuje i kyseliny chlorogenovou a kávovou, které napomáhají vstřebávání cukrů ze škrobu. Tím se snižuje celkový jednorázový kalorický přísun a snižuje hladina nezdravého tuku v těle. Kyselina chlorogenová navíc pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi.

Jak připravit zelenou kávu?

2-3 čajové lžička (celá zrna) zalijte horkou vodou, vyčkejte 5minut a vypíjte.

Kávu nepijte večer ideální je pití ráno nebo dopoledne 10min před jídlem.

 

Při platbě vždy udávejte jako variabilní symbol číslo aukce a do popisu pro příjemce napište Vaše jméno nebo přezdívku na aukru.

Číslo účtu je 2143892033/0800

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544133598 jako závadnou?
Titulek nabídky: ZELENÁ KÁVA - Hubnutí GREEN COFFE 1kg