Archiv obsahuje nabídek

2325 Sbírka známek CHANNEL ISLANDS +hezký zásobník

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 89x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2382356127  |  Nahlásit závadný obsah

2325 Sbírka známek CHANNEL ISLANDS +hezký zásobník, většina známek luxusní, vyceněno 2385 Kč ,váha  635 g + obal

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

PŘEPRAVA / SHIPPING

Země/ country Druh přepravy/ carrier Cena za/ price for 1 kg in CZK do/ up to 2 kg do/ up to 5 kg do/ up to 10 kg
Česká Republika DPD 99 99 99 99
Slovensko Česká Pošta 220 240 250 300
Polsko/ Poland Česká Pošta 220 240 250 300
Ukrajina/ Ukraine Česká Pošta 450 500 650 910
Maďarsko/ Hungary Česká Pošta 450 500 650 910
Rusko/ Russia Česká Pošta 470 520 700 980

Zasílání po ČR

Přeprava po ČR je zajištěna kurýrní službou DPD. Českou poštou po ČR neposíláme. Zásilky jsou posílány na adresu, kterou má kupující uvedenu v Aukru. Pokud si přejete nechat zásilku poslat jinam, na jinou osobu apod., musíte včas provést (tj. před zaplacením) patřičnou změnu v nastavení přepravních detailů ve formuláři přepravy. Prosím nepište nám požadavky na zaslání jinam emailem ! Kupující ručí za platnost svého telefonního čísla, které bude sděleno kurýrovi pro účely doručení.

Zaslání na Slovensko

Slovenským kupujícím jsou zásilky posílány Českou poštou v prioritních cenných pojištěných zásilkách se sledovacím číslem, které umožňuje stav doručení sledovat online na www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php. Toto číslo Vám bude doručeno emailem v den odeslání.

International shipping

We use the Czech Post economy delivery service for all sendings abroad as this is the cheapest delivery way. All packages are sent out fully insured. To track the delivery status online on www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php . You will be sent the tracking number the same day of sending out. The delivery time is between 10 – 14 days, but is often shorter. For delivery quotes, please see the chart above.

PLACENÍ / PAYMENT

Z České republiky PayU nebo převod na 2700225007 / 2010
Ze Slovenska Převod na  2700225007/8330
Mezinárodní platby – international payments Bank transfer to CZ2020100000002700225007 SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX or Paypal

Platby v rámci ČR

Laskavě žádáme kupující z České Republiky, aby využívali plateb přes PayU přímo z Aukra. Je to nejrychlejší a pro obě strany nejpohodlnější způsob- platbu je obratem vidět, takže Vám budeme moci zboží odeslat hned druhý den.
Pokud nemůžete využít PayU, prosíme o převod na účet uvedený výše v tabulce. Důležité : je nutné vyplnit číslo vydražené položky jako variabilní symbol a Vaši Aukro přezdívku do poznámky pro příjemce. Platby složenkou nepřijímáme a na dobírku nezasíláme! Stejně tak prosím nežádejte osobní předání zboží ! Z kapacitních důvodů bohužel nemůžeme vyhovět!
Splatnost vydraženého zboží je do týdne od nákupu (vzhledem k možnosti PayU je tato lhůta více než dostatečná). Podmínkou dražení v dalším týdnu je zaplacení nákupu z týdne předešlého. Vícenásobný nákup z jednoho dne Vám zkombinujeme do jednoho balíku bez přirážky na poštovném !

Platby ze Slovenska

Kupující ze Slovenska platí převodem na slovenské číslo našeho účtu uvedené výše v tabulce. Platbu je nutno provést v eurech, prosíme kupující, aby si nechali částku přepočítat denním kurzem svojí banky. Je nezbytné uvést číslo zakoupené položky jako variabilní symbol a Vaši Aukro přezdívku do poznámky pro příjemce.

International payments

International buyers pay via international bank transfer IBAN/ BIC in EUR. The bank account number is mentioned in the chart above, but buyers will be emailed all the necessary details in an email after the auction has ended. We combine items bought within one week into a single parcel to reduce buyer´s postage costs. If buyers for some reason cannot use the IBAN transfer to pay, they must use paypal. We would like you to inform us through an email that you are going to pay via paypal and we will send you a paypal money request by return. Please note that no other payment options are available. Please do not ask for Western Union transfers or similar services as we do not accept them.

REKLAMACE / RETURNS

Vzhledem k tomu, že vyvoláváme vše od 1 Kč, zobrazujeme všechny stránky partií a sbírek ve vysokém rozlišení a alba/zásobníky přidáváme zdarma, nepřijímáme reklamace na zakoupené zboží. Výjimkou jsou pouze případy, pokud Vám omylem bylo doručeno zcela jiné zboží, než které jste dle zobrazených fotografií koupil(a).V případě, že Vám byl balík doručen viditelně poškozen, řešte vzniklý problém hned při předání s dopravcem, protože pozdější reklamace bohužel již nelze uplatnit.
We do not accept returns for the following reasons : low starting prices (from 1 Kč), everything is on high resolution photographs and albums/stockbooks are added gratis. Exception : only if you have in our error received different material than in photographs . In case you receive a parcel that is visibly damaged, please do not take it, as otherwise no claim with the Czech Post can be started.Doplněno 2012-06-18 15:53
V období prázdnin odesíláme v následují dny : 28.6.,10.7.,12.7.,19.7.,31.7.,2.8.,7.8.,16.8.,21.8.,23.8.,28.8.,30.8.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2382356127 jako závadnou?
Titulek nabídky: 2325 Sbírka známek CHANNEL ISLANDS +hezký zásobník