Archiv obsahuje nabídek

3321 Sbírka známek NOVÝ ZÉLAND +hezký obr zásobník

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 20. listopadu 2014
  • Nabídka byla zobrazena: 178x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 4491583269  |  Nahlásit závadný obsah

3321 Sbírka známek NOVÝ ZÉLAND +hezký obr zásobník,váha  1990 g + obal

PŘEPRAVA / SHIPPING/ WYSYŁANIE

ZEMĚ COUNTRY KRAJ PŘEPRAVA CARRIER WYSYŁKA Cena za/price for 1 kg in CZK 1-3 kg 3-5 kg 5-10 kg 10-15 kg 15-30 kg
Česká republika DPD 129 129 129 129 129 129
Slovensko GLS 199 199 250 250 350 420
Polska GLS 199 199 199 250 290 350
Ukrajina Ukraine Česká pošta 450 580 680 960 1250 -
Rusko Russia Česká pošta 450 580 680 960 1250 -

Zasílání po ČR

Přeprava po ČR je zajištěna kurýrní službou DPD. Českou poštou po ČR neposíláme. Zásilky jsou posílány na adresu, kterou má kupující uvedenu v Aukru. Pokud si přejete nechat zásilku poslat jinam, na jinou osobu apod., musíte včas provést (tj. před zaplacením) patřičnou změnu v nastavení přepravních detailů ve formuláři přepravy. Prosím nepište nám požadavky na zaslání jinam emailem ! Kupující ručí za platnost svého telefonního čísla, které bude sděleno kurýrovi pro účely doručení.

Zaslání na Slovensko

Slovenským kupujícím jsou zásilky posílány kurýrní službou GLS. Doručení cca 1 týden od připsání platby. Žádáme, aby kupující zkontroloval platnost telefonního kontaktu uvedeného v aukro profilu, protože toto telefonní číslo bude sděleno kurýrovi za účelem doručení balíku.

Do Polski

Wysyłamy kurierem GLS, dostarczenia pakietu około 1 tygodnia od uznania rachunku płatności. Należy podać numer telefonu, aby skontaktować się z adresatem kurierska.

International shipping

We use the Czech Post economy delivery service for all sendings abroad as this is the cheapest delivery way. All packages are sent out fully insured. To track the delivery status online on www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php . You will be sent the tracking number the same day of sending out. The delivery time is between 10 – 14 days, but is often shorter. For delivery quotes, please see the chart above.

 

PLACENÍ / PAYMENT/ PŁATNOŚCI

Česká republika PayU nebo převod na 2700225007/2010
Slovensko vnitrostátní slovenský převod na 2700225007/8330
Polska Płatność w PLN na numer konta 64 2490 0005 0000 4000 3990 7793 w banku Alior
Mezinárodní platby – international payments Bank transfer to CZ2020100000002700225007 SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX or Paypal
 

Platby v rámci ČR

Laskavě žádáme kupující z České Republiky, aby využívali plateb přes PayU přímo z Aukra. Je to nejrychlejší a pro obě strany nejpohodlnější způsob- platbu je obratem vidět, takže Vám budeme moci zboží odeslat hned druhý den.
Pokud nemůžete využít PayU, prosíme o převod na účet uvedený výše v tabulce. Důležité : je nutné vyplnit číslo vydražené položky jako variabilní symbol a Vaši Aukro přezdívku do poznámky pro příjemce. Platby složenkou nepřijímáme a na dobírku nezasíláme! Stejně tak prosím nežádejte osobní předání zboží ! Z kapacitních důvodů bohužel nemůžeme vyhovět!
Splatnost vydraženého zboží je do týdne od nákupu (vzhledem k možnosti PayU je tato lhůta více než dostatečná). Podmínkou dražení v dalším týdnu je zaplacení nákupu z týdne předešlého. Vícenásobný nákup z jednoho dne Vám zkombinujeme do jednoho balíku bez přirážky na poštovném !

Platby ze Slovenska

Kupující ze Slovenska platí převodem na slovenské číslo našeho účtu uvedené výše v tabulce. Platbu je nutno provést v eurech, prosíme kupující, aby si nechali částku přepočítat denním kurzem svojí banky. Je nezbytné uvést číslo zakoupené položky jako variabilní symbol a Vaši Aukro přezdívku do poznámky pro příjemce.

 

Płatności z Polski

Kupujący z Polski można zapłacić na nasze konto w Alior banku w polskiej walucie. Według bieżącego kursu walutowego PLN CZK jest dostępna tutaj: http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/kursy_walut/kursy_walut_aktualne/main   Aby obliczyć cenę, należy użyć średnia NBP. Kiedy płatność jest uwzględnienie zawsze swój nick na Allegro.pl i ilość zakupionych przedmiotów! Przepraszamy za naszych polskich, używamy Tłumacz online.

International payments

International buyers pay via international bank transfer IBAN/ BIC in EUR. The bank account number is mentioned in the chart above, but buyers will be emailed all the necessary details in an email after the auction has ended. We combine items bought within one week into a single parcel to reduce buyer´s postage costs. If buyers for some reason cannot use the IBAN transfer to pay, they must use paypal. We would like you to inform us through an email that you are going to pay via paypal and we will send you a paypal money request by return. Please note that no other payment options are available. Please do not ask for Western Union transfers or similar services as we do not accept them.

REKLAMACE / RETURNS/ REKLAMACJI

Vzhledem k tomu, že vyvoláváme vše od 1 Kč, zobrazujeme všechny stránky partií a sbírek ve vysokém rozlišení a alba/zásobníky přidáváme zdarma, nepřijímáme reklamace na zakoupené zboží. Výjimkou jsou pouze případy, pokud Vám omylem bylo doručeno zcela jiné zboží, než které jste dle zobrazených fotografií koupil(a).V případě, že Vám byl balík doručen viditelně poškozen, řešte vzniklý problém hned při předání s dopravcem, protože pozdější reklamace bohužel již nelze uplatnit.
We do not accept returns for the following reasons : low starting prices (from 1 Kč), everything is on high resolution photographs and albums/stockbooks are added gratis. Exception : only if you have in our error received different material than in photographs . In case you receive a parcel that is visibly damaged, please do not take it, as otherwise no claim with the Czech Post can be started. Reklamacji towarów tylko jest to możliwe, jeśli przypadkowo dostał inny przedmiot. 

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 4491583269 jako závadnou?
Titulek nabídky: 3321 Sbírka známek NOVÝ ZÉLAND +hezký obr zásobník