Archiv obsahuje nabídek

45+ZÁZRAČNÁ,LUXUSNÍ ZLATÁ,NOČNÍ PÉČE AVON ULTIMATE

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 50x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2399738459  |  Nahlásit závadný obsah

 

 

 

PODÍVEJTE SE I DO MÉHO SUPER SHOPU VŠE ZA JEDINEČNÉ CENY

 

KLIKNI - HONZIKFIKSHOP !!!

 

 

Dobrý den!

Srdečně Vás vítám na mých aukcích :o)

Platné instrukce týkající se platby Vám přijdou ve výherním e-mailu od Aukra, čtěte pozorně!

Preferuji platbu předem na účet, který obdržíte v automatické zprávě z aukra.

 

( DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ – Pokud není podklad aukce růžovofialový přejděte na jiný internetový prohlížeč – aukce se Vám nezobrazuje správně, v bílém textu, který nevidíte – jsou důležité informace o výrobku !!! )

 

 

Mrkněte na mé další aukce, kdyby Vás něco zaujalo, ušetříte na poštovném :o)

 

Prodávám luxusní, velmi exkluzivní, noční intenzivní, omlazující kůru od AVON - jedinečnou zlatou kůru ANEW ULTIMATE - vhodnou pro všechny milé dámy od věkové kategorie 45 let a více, pro jejich krásnou hydratovanou a vyhlazenou pleť bez vrásek, viditelně omlazenou a svěží. Kůra patří mezi luxusní, působivou řadu kosmetiky Anew, která je vlajkovou lodí Avonu v péči o pleť. TUHLE ŘADU VELMI DOPORUČUJI VŠEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ EXKLUZIVNÍ, PERFEKTNÍ KVALITU BEZ KOMPROMISŮ !!! Kůra je nová, nepoužitá o obsahu 50ml - velké a plné balení, v exkluzivní, skleněné dóze!!! Za neuvěřitelnou cenu !! Nebudete na ni čekat - odesílám okamžitě !!!

Zlatá noční kúra Anew Ultimate obsahující omlazující proteiny a komplex Gold Polypeptide, který je vytvořen tak, aby obnovoval a udržoval hladinu hydratace pleti a obnovoval její mladistvou strukturu.

1. den - ihned zvyšuje úroveň hydratace pleti až o 400%
2. den - pleť získá rozzářený a odpočatý vzhled
3. den - viditelnost hlubokých vrásek se snižuje
5. den - pleť je vypnutá, pevnější a pružnější
7. den - snížení viditelnosti pigmentových skvrn až o 25%
10. den - pleť je vypnutá a mnohem pevnější
14. den - pleť získá až o 5 let mladší vzhled!

Sirtuiny neboli OMLAZUJÍCÍ PROTEINY jsou převratným objevem nedávné doby. Jsou přítomny v buňkách živých organizmů a mají unikátní schopnost: umí prodloužit délku života. Avon jako první využívá jejich schopnosti v unikátní technologii Pro-Sirtuin TX. Tato technologie, využívá převratného objevu bílkoviny sirtuin, která chrání buňky před poškozením a dodává jim na dlouhověkosti. Viditelně zpomaluje proces stárnutí a obnovuje poškození způsobená věkem.

Díky této unikátní technologii výrobky Anew:
- podporují tvorbu omlazujících proteinů a stimulují produkci nových zdravějších buněk
- aktivují vyplňující proteiny a obnovují tak mladistvou strukturu pleti

Výrobky řady Anew Ultimate jsou doporučovány pro věkovou kategorii 45 +. Toto doporučení je pouze orientační. Je nutné přihlédnout k individuálnímu stavu pleti. Každý člověk je originál a každý má jinou genetickou výbavu, jinak se stravuje a má jiný životní rytmus. Všechny tyto faktory výrazně ovlivňují stav naší pleti a viditelnost stárnutí. Proto je při výběru správné péče o pleť nutno zvážit aktuální stav pleti, viditelnost a hloubku vrásek, ztrátu elasticity apod. Nebojte se v případě potřeby použít výrobky určené pro vyšší věkovou kategorii nebo naopak při dobrém stavu pleti používat přípravky pro mladší.

Noční kúry v jednotlivých řadách Avon Anew poskytují kvalitní kosmetickou péči o pleť v kterémkoliv dospělém věku.
Kúry aplikujeme na noc místo nočního krému na obličej, krk i dekolt v tenké vrstvě a jemně je vklepeme do kůže konečky prstů.
Vyhneme se okolí očí, kdy by mohlo dojít k podráždění.

ZA SUPER CENU!!!

Přihazujte pouze, máte-li o zboží skutečně zájem. Každý příhoz je závazný!

Pokud se mi do 10 dnů neozvete, zboží vystavuji znovu a žádám zpět provizi a vyvození důsledků nechávám na zprostředkovateli aukcí.

AVON je celosvětově vedoucí společnost přímého prodeje v oblasti kosmetiky - je špičkou i v oblasti vývoje nových technologií. Své výrobky prodává AVON ve více než 100 zemích světa a ročně je vytištěno 600 miliónů katalogů v 25 světových jazycích. Na českém trhu působí již od roku 1991. Oddělení výzkumu a vývoje AVON - SKIN CARE LABORATORIES v New Yorku každoročně vyvine a otestuje 600 výrobků. Mezi přední světové kosmetické firmy zařazuje AVON i více než 80 patentů. Tato internetová stránka není oficiální stránkou společnosti AVON Cosmetics, spol. s r.o. Žádné výrobky značky AVON nejsou testované na zvířatech. Výtěžky z prodeje některých produktů od AVONu pomáhají bojovat proti rakovině prsu a domácímu násilí.


 

Platbu očekávám do 10 dnů. Pokud potřebujete více času na zaplacení, neváhejte, napište, počkám! :o)

Komunikace je na prvním místě. V případě jakéhokoliv problému či dotazu mě neváhejte kontaktovat. Budu se Vám snažit odpovědět v co nejkratší době (obvykle do 1 dne).

 

Komentáře

1. Komentář je pro mě velmi důležitý a píšu ho hned po uděleni Vašeho – tím je mi jasné, že naše transakce byla úspešně dokončena.

2. Pokud by vznikli nějaké nepříjemnosti, tak před udělením negativního komentáře, mě prosím kontaktujte

– vše se dá rozumě vysvětlit, problémy vyřešit a urovnat ke spokojenosti všech. Děkuji.

Pokud chcete dostávat neustále novinky o mých aukcích, můžete si mě přidat ke svým oblíbeným prodejcům!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2399738459 jako závadnou?
Titulek nabídky: 45+ZÁZRAČNÁ,LUXUSNÍ ZLATÁ,NOČNÍ PÉČE AVON ULTIMATE