Archiv obsahuje nabídek

500018 RC 2 k vysílač Technisport 2,4 GHz (0147)

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 14. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 20x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2398411617  |  Nahlásit závadný obsah

Art. č. 500018 Acoms Technisport 2,4 GHz 2 kanálový volantový RC vysílač. Tento radiový systém pracuje na velmi vysokém kmitočtu, tak že signál se pohybuje rychlostí světla.RC vysílače pracující pomocí tomto systému nemají fixní freqenci, když ji zapnete automaticky scanuje mezi 40 kanály a najde nejsilnější, kterou si přiřadí. Přijímač a vysílač mají takto přiřazené specifické ID takže rozpoznají jeden druhého a tím mají vybudováno pevné stabilní spojení. LCD display zobrazuje přehledně potřebné údaje. Napájení 12 V, 8 x baterie typu AA, vysílač má otvor pro konektor adapteru. Vysílač je v originální krabici bez návodu k použití.

Technické parametry:

· Paměť na deset modelů

· Trimr volantu

· Vymezení krajních poloh volantu

· Alarm nízkého stavu napětí baterií

· Volba reverzního chodu serva

Zboží pochází ze zásob zboží německého zásilkového obchodu,které si zákaznici objednali, případně vyzkoušeli, ale nekoupili,může mít tedy drobné oděrky od manipulace. Prodáváme tak jak vidíte na obrázcích.

Pro naše slovenské zákazníky jsme otevřeli účet ve slovenské CSOB, neplatíte tedy poplatek jako při platbě do zahraničí. Pokud chcete platit na slovenský účet, uveďte prosím toto v žádosti o vyúčtování,díky :-))

Pravidla pro aukci

1) Příhozy neruším,jak k tomu přijdou ostatní,kteří dražbu berou vážně.

2) Protože nabízíme širokou škálu zboží,prosíme Vás,po ukončení všech Vámi vybraných dražeb,dejte nám co nejdříve vědět,abychom Vás mohli v nejbližším možném termínu kontaktovat s vyúčtováním transakcí.Nejdéle však do 14 dnů po vydražení první položky.Ve vyjímečných případech je možné se domluvit na době delší.Po tomto termínu Vás většinou kontaktujeme sami.

Přeji příjemnou aukci

!!!!!!!! Důležité !!!!!!!!!!! Prosím,nikdy neplaťte bez zaslání vyúčtování,předejdete tím nesprávnému přiřazení platby na našem účtu a tím komplikacím se zasláním zboží.

!!!!!!!! Vždy zažádejte nejdříve o vyúčtování,dle pravidel o našich aukcích uvedených výše !!!!!!!!!!!!

Děkuji :-) :-)


Není určeno pro prodej v SRN a Rakousku. Nevyzvednuté zásilky skladujeme maximálně po dobu 2 měsíců.Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2398411617 jako závadnou?
Titulek nabídky: 500018 RC 2 k vysílač Technisport 2,4 GHz (0147)