Archiv obsahuje nabídek

AB ROCKET POSILOVACÍ STROJ NA BŘICHO

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 14. února 2013
  • Nabídka byla zobrazena: 245x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2767644344  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám VELMI ZACHOVALÝ A PLNĚ FUNKČNÍ posilovací stroj NA BŘICHO, i s náhradními pružinami.

 

Popis: S posilovacím strojem AB Rocket bude všechna vaše námaha efektivně zúžitkována, váš krk ani páteř nebudou namáhány, celý trénink bude zaměřen pouze na vaše břišní svaly. První účinky posilování pocítíte již při prvním cviku.Posilovací stroj AB Rocket pohodlně podepírá vaši hlavu a krk, zatímco rotující měkké válce jemně masírují vaše záda, pokaždé když cvičíte. Se strojem AB Rocket se stačí jen posadit, opřít se o opěradlo, uvolnit se a pohupovat se směrem dozadu. Ať už si chcete vyrýsovat břišní svalstvo, celkově zesílit držení těla nebo se zbavit přebytečných centimetrů v pase, výsledky dosažené při cvičení na AB Rocket si zamilujete.

AB Rocket Vám pomáhá: posilovat břišní svalstvo, vyrýsovat břišní svalstvo, celkově zesílit držení těla, zbavit přebytečných centimetrů v pase.

Vlastnosti AB Rocket: Cvičení na AB Rocket je pro tělo zcela přirozené Je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Stroj má 3 nastavitelné stupně zátěže. Maximální hmotnost cvičence je 110 kg.

Rozměry D x Š x V (složený): 65 x 35 x 20 cm Hmotnost: 8 kg

Jak cvičit na stroji Rocket Cvičení na stroji Rocket je velmi jednoduché a nevyžaduje předchozí přípravu ani zkušenost s posilovacími stroji. Stačí, když se budete řídit těmito pokyny.

 

1: Usaďte se do křesla a chytněte se rukama bočních opěrek.

2: Zatlačte zády do opěradla a zhoupněte se dozadu.

3: Stroj vás samovolně navrátí do původní pozice.

Takto cvičte 5 minut. Na stroji můžete provádět různé varianty cviků. Můžete procvičovat různé druhy břišních svalů a vyvíjet menší či větší aktivitu, případně cvičit pilates. V čem je rocket nepřekonatelný? Pravidelným cvičením na tomto posilovacím stroji dosáhnete viditelných výsledků.Během dvou týdnů můžete v pase zhubnout až o 5 cm. Tukové polštářky na vašem břiše nahradí vyrýsované svaly.

 

Výhody posilování na stroji Ab Rocket: během posilování jsou hlava i krk opřeny o měkký rotační válec, a proto nejsou při cvičení namáhány. 1. Během posilování rotační opěrky příjemně masírují vaše záda. 2. Opěrka hlavy se dá nastavit podle vaší výšky. 3. Můžete zvolit jednu ze tří zátěží podle vaší fyzické kondice. 4. Pomůže všem milovníkům pilates provádět cviky správným způsobem, bez zatěžování krku a páteře.

Se strojem Ab Rocket můžete cvičit Pilates. Rádi cvičíte pilates, ale některé cviky příliš zatěžují vaši krční páteř? Se strojem Ab Rocket těmto problémům předejdete. Cviky pilates prováděné na stroji Ab Rocket budou mnohem zábavnější a účinnější, a navíc nebudou zatěžovat váš krk.Proč byste měli utrácet za drahá fitness centra?Přenosný posilovací stroj Ab Rocket může být umístěn kdekoliv ve vašem domě, domácí posilovně či kanceláři. Můžete cvičit při sledování televize, poslouchání hudby nebo telefonování. Stačí, když se pohodlně usadíte do křesla a budete se pohupovat směrem dozadu.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2767644344 jako závadnou?
Titulek nabídky: AB ROCKET POSILOVACÍ STROJ NA BŘICHO