Archiv obsahuje nabídek

ADENIUM OBESUM KRÁSNÁ POUŠTNÍ RŮŽE!!! 10 SEMEN

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 11x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2378343235  |  Nahlásit závadný obsah

ADENIUM OBESUM

pouštní růže

Prodávame semena  

Dražíte balení obsahující 10 semen
Tato rostlina pochází z Afriky, a přirozený výskyt je od Arabského poloostrova přes celý pruh východu Afriky. Má keřovité, někdy i stromovité uspořádaní, může dorůst ve volné přírodě do výšky 4 metry,  tvary jsou v přírodě velmi rozlišné, často je také nazýván mini baobab.
 
Ke zdárnému růstu a květenství potřebuje dostatek i rozptýleného světla, takže pěstujeme na slunečném místě, bezproblémové je přímé slunce. V případě nedostatku světla rostlina má méně listů a přestává kvést. Případný zástřih je bezproblémový, v místech, kde provedeme řez se zpravidla objeví řada dalších výhonků, které jsou velmi rychle obsazené pupeny květů.

 
 V době kvetení doporučujeme přihnojovat, jinak pěstování je obdobné pěstování kaktusů. Zálivku můžeme provádět i v cyklech, kdy necháme proschnout substrát (pokud odjedeme na dovolenou, nic se nestane) a pak až zalijeme. Možno také v nejteplejším období rostlinu rosit.

   

  DRAŽÍTE

Adenium patří mezi sukulenty, které jsou nejčastěji pěstované jak u nás tak i ve světě. Důvodů pro to je hned několik: poměrně snadné pěstování, efektní celkový vzhled rostliny a krásné květenství, které dlouho vydrží (kvete během roku opakovaně), velmi dobře snáší pokojové pěstování, kdy ji nevadí suchý a teplý vzduch a v neposlední řadě možnost mít za krátký čas efektní bonsai, které překvapí svými neobvyklými tvary

  

Pozor na přemokření půdy, mohlo by dojít k uhnití kořenů. Taktéž je třeba dbát, aby rostlina nebyla v přílišném chladu, takže teplota by neměla poklesnout pod +15° C

 

BALENÍ OBSAHUJÍCÍ 10 SEMEN

  

 
!!! SAĎTE TEĎ !!!
 
CELOROČNÍ VÝSEV
Mnoholetá pokojová rostlina!!!
PŘEDSTAVTE SI, CO CHCETE MÍT DOMA ČI NA ZAHRADĚ V BUDOUCNU A MYSLETE NA TO UŽ TEĎ!!!
Podívejte se na mou další nabídku semen exotických rostlin! Do půdy na klíčení semen pro udržení vlhkosti používejte HYDROGEL a pro lepší a rychlejší vzrůst ZAKOŘENOVAČ!
BUĎTE PŘIPRAVENÍ TÍM, ŽE SI PŘEDPĚSTUJETE SAZENICE
 
 

Semena zasílám doporučeně, v bublinkách, jednotlivé druhy jsou umístěné v samostatných ZIP sáčcích!

K semenům přikládám návod k pěstování, samozřejmě v češtině.

 

 Český překlad textu aukce i přibalového letáku je duševním vlastnictvím Aukroprodejce poecila. Tato vlastnická práva jsou chráněna Zákonem o ochraně autorských práv! Bez souhlasu je zakazáno používat celý obsah aukce. Platí pro všechny aukce aukroprodejce poecila.

Aukro prodejce poecila je výhradním zástupcem společnosti Gadar pro Českou republiku. Přečtěte si moje hodnocení!

 

 V případě nákupu 2 balení (i různých ) platíte pouze jedno poštovné!

 

V případě nákupu více balení (i z jiných aukcí ) platíte pouze jedno poštovné !!!

 

Nakupujte u a+ SUPERPRODEJCE!!!

 

MÁTE JISTOTU, ŽE SE JEDNÁ O

SPOLEHLIVÉHO A PROVĚŘENÉHO

DODAVATELE !!!

 

    

NA JINÉ MÉ AUKCI JE PODHOUBÍ LESNÍCH HŘIBŮ, SLEDUJTE MÉ DALŠÍ AUKCE, TŘEBA HYDROGEL ZA BEZKONKURENČÍ CENU ZA GRAM! PODÍVEJTE SE NA MOU NOVOU NABÍDKU DALŠÍCH MYKORIZOVÝCH PŘEPARÁTŮ!!! MÁTE PROBLÉMY SE ZAHRADNÍM JEZÍRKEM? MÁME PRO VÁS BIOLOGICKÝ SUPER PREPARÁT TRIGGER 3 !!!

 

 Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2378343235 jako závadnou?
Titulek nabídky: ADENIUM OBESUM KRÁSNÁ POUŠTNÍ RŮŽE!!! 10 SEMEN