Archiv obsahuje nabídek

Aeropostale pánské polo XXL

Cena

549,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 12x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2405609798  |  Nahlásit závadný obsah

 

6297538509_809e95f829_m

 


 

O nás

Hong Kong

Velkoobchod

final 2_edited-1

Veškeré zboží prodávané v našich aukcích je 100% originál a je posíláno z Hong Kongu. Zboží je nové, nepoužité a pochází převážně z outletů a nadvýroby fabrik ( v takovém případě se u některého zboží stává, že jsou dostupné pouze některé velikosti, omezené množství daného modelu, znehodnocené, přestřihnuté labely značky, aby se zboží neprodávalo v kamenných obchodech značky, absence originál obalů nebo vysaček či malá vada. Vše při nákupu i před odesláním pečlivě kontrolujeme, takže se snažíme eliminovat možnost reklamace zboží z důvodu vady či kazu.

Platba a Doprava

Z boží je zasíláno z Hong Kongu, je možné platit za zboží prostřednictvím platební brány PayU viz. podmínky na služby Aukro nebo převodem na účet 4913652001/5500.

Zboží je zasíláno nejpozději do 3 dní po připsání vaší platby expresní leteckou dopravou z Hong Kongu a doba doručení do ČR je cca 2 týdny až měsíc. Za 3 dny po odeslání zásilky nám přepravce vygeneruje ke každé zásilce tracking číslo, které vám přepošleme a s jehož pomocí můžete zásilku sledovat na stránkách přepravce. Za to jak rychle postupuje vyclívací pošta v ČR neneseme žádnou zodpověnost. Pravidla dovozu zboží ze zemí třetího světa by si měl každý zjistit sám, ale pokud bude cena za vámi zakoupené zboží menší jak 150 EUR a větší než 22 EUR, může se stát, že vám pošta naúčtuje 20% DPH z ceny zboží, ale nebývá to pravidlem.  

Podle našich zkušeností již zákazníci, kteří u nás nakupují téměř žádné poplatky při vstupu zboží do ČR neplatí. Tedy cena, za kterou zboží koupíte u nás v aukci je v naprosté většině případů cena konečná.
 
                                DOPRAVA JE ZDARMA!

Pravidla příhozu

Před tím než se rozhodnete pro příhoz v naši aukci, prosím pečlivě si přečtěte popis aukce, aby jsme se společně vyhnuli zbytečným dotazům, na které je možné najít odpověď v popise aukce i zbytečným problémům a nedorozuměním. V případě, že by vám i po přečtení popisu nebylo něco jasné čí by jste potřebovali informaci, kterou by jste zde nenašli, klidně mi bez obav napište. Pokud vám během víkendu nebo svátku neodepíši na váš E-mail, prosím nezoufejte, i já mám nárok na víkend bez práce a tak se vynasnažím odpovědět na všechny email y v nejbližší možný pracovní den, díky za pochopení :)

Reklamace

Zakoupené zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 14dní po obdržení na adresu, kterou vám na vyžádání zašlu. Pozor! Adresa pro reklamace zboží není totožná s adresou, na kterou je můj aukro účet registrovaný. Reklamaci zboží akceptuji jen a pouze u zboží nepraného, nenošeného, v původním obalu a s vysačkami pokud jste zboží takto obdrželi. Zkrátka, zboží musí být v původním stavu v jakém jste je obdrželi. Peníze vracím pouze v případě chyby na mé straně, tedy kazu , vady apd., v žádném případě ne z důvodu nesedící velikosti nebo že se vám zboží přestalo líbit, od toho máte popis aukce. Vracíme pouze částku, za kterou jste zboží v aukci vydražili.

 


 

 


 


Před příhozem čtěte info o platbě a dopravě, zboží je zasíláno ze zahraničí!

 

 

 

 

 

 

 

Aeropostale

  

  

pánské polo s krátkým rukávem

 

 

 

  

  

  

velikost:  

XXL S

  

 

 

  

materiál: 

100% bavlna 

  

 


  

rozměry: 

délka pola 78 cm 

šířka pola přes hrudník 62 cm 

 

 

polo nemá  vysačky 

 

 

 

 

 

 

 


 

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2405609798 jako závadnou?
Titulek nabídky: Aeropostale pánské polo XXL