Archiv obsahuje nabídek

AKU ŠROUBOVÁK

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. prosince 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 43x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 5659315284  |  Nahlásit závadný obsah

VÍTEJTE V MÉ AUKCI

Svým příhozem v aukcích stvrzujete, že souhlasíte s obsahem stránky O MNĚ, proto Vás žádám o přečtení, abychom předešli jakýmkoliv problémům. Pokud chcete ušetřit nějakou tu korunu na poštovném, mrkněte na další mé aukce, třeba zde najdete ještě něco :)

Dále doplňuji, že veškeré mnou nabízené zboží je použité a bez jakékoliv záruky na vrácení peněz či funkčnost, pokud není výslovně uvedeno jinak.
Předmět se vždy snažím dobře popsat a nafotit, pokud Vás něco zajímá, nebojte se zeptat.

DOPRAVA A PLATBA

Zboží zasílám pouze Českou poštou po platbě předem a to pouze po ČR. Nežádejte tedy po mně ani dobírku, ani zaslání do ciziny. Co se týče způsobů platby, je možný pouze běžný převod na můj účet 138 369 8016 / 3030 nebo osobní převzetí v Ústí nad Orlicí nebo České Třebové, ve výjimečných případech občas i ve Vysokém Mýtě. Na možnosti platit přes PayU se zatím pracuje, ale bude v dohledné době k dispozici.

Částku za zboží a dopravu požaduji uhradit do 7 pracovních dní po nákupu. Myslím, že toto zvládne každý. Pokud chcete zboží, ale třeba čekáte na výplatu, jsem samozřejmě ochoten počkat, ale nejdřív se mně zeptejte přes položit prodejci otázku a dohodneme se - jsem na mailu 24 hodin denně - případně mi můžete i zavolat na 608 980 977, ale nezaručuji, že to zvednu hned napoprvé.

HODNOCENÍ

Pokud mi platba nedorazí do 7 dní, ruším obchod, žádám Aukro o vrácení provize a předmět vystavuji znovu a do budoucna s takovým uživatelem nebudu obchodovat. Rovněž samozřejmě vystavím patřičný komentář.
Pokud je vše v pořádku, čekám na komentář od Vás - je to pro mě potvrzení, že zboží v pořádku dorazilo a že jste s obchodem spokojeni. Poté udělím komentář já Vám. Pokud se stane něco nemilého, neřešte to hned negativem, ozvěte se mi a dohodneme se, co s tím :)

POPIS AUKCE

Prodám tento aku-šroubovák 2,4V, 600MaH. Na takové to nenáročné domácí šroubování :) Baterie už je mizerná, pro někoho, kdo si jí vymění, od koruny, bez záruky

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 5659315284 jako závadnou?
Titulek nabídky: AKU ŠROUBOVÁK