Archiv obsahuje nabídek

Art. č. 19544 RC člun Feuerwehr DICKIE (OE3)

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 119x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2400227541  |  Nahlásit závadný obsah

  

Art. č. 19544 RC model člunu Feuerwehr DICKIE-SIMBA Toys. Model byl ovládán 3 kanálovou RC soupravou v pásmu 40 MHz, nebo 27 MHz. Ovládané funkce: jízda vpřed, vlevo, vpravo, vzad, vlevo, vpravo a stříkání vody. Čluny prodáváme tak jak vidíte na obrázcích. Prodáváme bez RC vysílače. Všechny vady zřejmé z obrázků, modely jsou nevyzkoušené, neručíme tedy za to, že jsou plně funkční, prodáváme bez záruky. Délka 440 mm, šířka 140 mm. Model není vhodný k provozu ve slané vodě. Pohon modelu baterie pro pohon modelu (8 x 1,5 V, typ AA) nejsou součástí balení. Oproti obrázkům není součástí ani stojánek na loď na kterém je loď focena.

Zboží pochází z neprodaných zásob německých obchodů s hračkami a modelářskými potřebami, proto super cena. Zákazník zboží vyzkoušel, ale nekoupil, nebo koupil a vrátil zpět do obchodu. Zboží může mít tedy drobné oděrky od manipulace.

Není vhodné pro děti do tří let vzhledem k nebezpečí ulomení, nebo vdechnutí malých částí.

 

Pro naše slovenské zákazníky jsme otevřeli účet ve slovenské CSOB,neplatíte tedy poplatek jako při platbě do zahraničí. Pokud chcete platit na slovenský účet, uveďte prosím toto v žádosti o vyúčtování,díky :-))


Pravidla pro aukci

 

 

 

 

      1)       Příhozy neruším,jak k tomu přijdou ostatní,kteří dražbu berou vážně.

2)      Protože nabízíme širokou škálu zboží,prosíme Vás,po ukončení všech Vámi vybraných dražeb,dejte  nám co nejdříve vědět,abychom Vás mohli v nejbližším možném termínu kontaktovat s vyúčtováním transakcí.Nejdéle však do 14 dnů po vydražení první položky.Ve vyjímečných případech je možné se domluvit na době delší.Po tomto termínu Vás většinou kontaktujeme sami.

 

 

Přeji příjemnou aukci

 

!!!!!!!! Důležité !!!!!!!!!!! Prosím,nikdy neplaťte bez zaslání vyúčtování,předejdete tím nesprávnému přiřazení platby na našem účtu a tím komplikacím se zasláním zboží.

!!!!!!!! Vždy zažádejte nejdříve o vyúčtování,dle pravidel o našich aukcích uvedených výše !!!!!!!!!!!!


Děkuji :-) :-)


Nevyzvednuté zásilky skladujeme maximálně po dobu 2 měsíců.

 

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2400227541 jako závadnou?
Titulek nabídky: Art. č. 19544 RC člun Feuerwehr DICKIE (OE3)