Archiv obsahuje nabídek

Benzinová motorová pila DOLMAR PS 420 SC

Cena

8 490,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 22x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2414126245  |  Nahlásit závadný obsah

Kupujete u prodejce, který na trhu se zahradní technikou působí 15 let. Nejsme jen bezejmenný internetový obchod, máme prodejnu včetně kompletního servisního zázemí. Naše portfolio značek tvoří STIGA, AL-KO, MTD, Cub Cadet, DOLMAR, FISKARS, Murray a Snapper.

Prodáváme pouze nové zboží, s plnou záruční dobou. Součástí každého výrobku je daňový doklad, případně i záruční list. Veškeré zboží je možné odebrat osobně na naší prodejně v Praze, případně zasíláme kurýrní přepravou po celé ČR.


Nakupujete u největšího distributora výrobků DOLMAR v ČR. Na všechny oficiálně distribuované výrobky DOLMAR zajišťujeme také záruční a pozáruční servis. DOLMAR je německý výrobce motorového nářadí-pily., křovinořezy, sekačky, traktory. Tuto firmu vlastní 100% japonská firma MAKITA-jeden z největších výrobců profesionálního elektronářadí na světě.

Blok motoru je vyroben z magnezia, má všechny přednosti farmářských pil PS460 a PS500. Ideální pila s vynikajícím poměrem cena-výkon-kvalita. Boční napínání řetězu. Odpružení ocelovými segmenty jako v profi třídě, žádné laciné gumové silentbloky.
Technické Parametry:
Motor: 42,4ccm/2,2 kW benzín
Délka lišty: 38 cm
Váha: 4,9 kg
Palivová nádrž: 480 ml
Olejová nádrž: 280 ml

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2414126245 jako závadnou?
Titulek nabídky: Benzinová motorová pila DOLMAR PS 420 SC