Archiv obsahuje nabídek

Benzinový provzdušňovač trávy AL-KO Comfort 38VLB

Cena

6 990,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 8x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2414125580  |  Nahlásit závadný obsah

Kupujete u prodejce, který na trhu se zahradní technikou působí 15 let. Nejsme jen bezejmenný internetový obchod, máme prodejnu včetně kompletního servisního zázemí. Naše portfolio značek tvoří STIGA, AL-KO, MTD, Cub Cadet, DOLMAR, FISKARS, Murray a Snapper.

Prodáváme pouze nové zboží, s plnou záruční dobou. Součástí každého výrobku je daňový doklad, případně i záruční list. Veškeré zboží je možné odebrat osobně na naší prodejně v Praze, případně zasíláme kurýrní přepravou po celé ČR.


Nakupujete u největšího distributora výrobků AL-KO v ČR. AL-KO je německá značka, na českém trhu jí zastupujeme již od roku 1997.Na všechny prodané výrobky zajišťujeme také záruční a pozáruční servis.


Fréza je vybavena drátovou hřídelí pro vyčesávání a i nožovou hřídelí pro frézování. Aby byl Váš trávník hustý a zelený, potřebuje dýchat vzduch. Zvláště na jaře a ma podzim sa rozširuje mech, který odebírá výživu a potlačuje růst trávy. Trávní fréza AL-KO 38 VLB Combi care speciálními noži odstraňuje starou trávu a mech z trávníku a současně prokypřuje povrch. Výživné látky, voda a vzduch tím získají přístup k trávníku. Včetně sběrného koše.


Technické Parametry:
Motor: AL-KO 144 F
Záběr frézování / provzdušňování: 37 / 36 cm
Nastavení hloubky: 5 poloh
Hmotnost: 19 kg

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2414125580 jako závadnou?
Titulek nabídky: Benzinový provzdušňovač trávy AL-KO Comfort 38VLB