Archiv obsahuje nabídek

Bílá plastová skříňka pod umyvadlo

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 18. srpna 2016
  • Nabídka byla zobrazena: 175x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6013344467  |  Nahlásit závadný obsah

Bílá plastová skříňka pod umyvadlo. Dvířka s imitací ratanu. Uzavírání na magnet. 2 poličky. Rozměry: výška 62 cm, šířka 57,5 cm, hloubka 29 cm. Stav: mírně ušpiněná, díra 2x2 cm ve vrchní části skříňky, dvířka se lehce kříží, ale drží zavřená.

 

Bílá plastová skříňka pod umyvadlo

Bílá plastová skříňka pod umyvadlo

Bílá plastová skříňka pod umyvadlo

Bílá plastová skříňka pod umyvadlo

 

Další naše aukce naleznete ZDE.


Osobní převzetí v Praze (V Korytech 3234/18a - Po-Pá 10:00 - 18:00) - je možné po platbě předem (součet částky za zboží a manipulačního poplatku). Manipulační poplatek za osobní odběr činí 45 Kč (bez ohledu na počet položek). Nechoďte, prosím, dříve, než budete vyzváni prostřednictvím SMS nebo emailu, že je zásilka připravena. Zboží bude na naší výdejní pobočce uloženo 7 kalendářních dní... Při zaslání kurýrem nebo Českou poštou je výše poštovného a balného při zakoupení první položky 139 Kč, u dalších 9 je zdarma. Za každou další desítku se platí dalších 139 Kč. Např.: 1-10 položek = 139 Kč, 11-20 položek = 278 Kč, ... Více informací najdete na stránce O nás.


Prodejtodal.cz
Máte doma nepotřebné věci, které se mohou být někomu dalšímu k užitku? Pošlete nám je v krabici nebo si objednejte odvoz. O vše ostatní se postaráme! Věci nafotíme, vydražíme a Vám zašleme peníze! Dobrý skutek a peníze k tomu, to je fér.Pokud si nejste jisti, zda chcete vložit Vaše cenné věci zrovna nám, přečtěte si naše hodnocení a komentáře.Jste s naší službou spokojeni? Ohodnoťte, prosím, naši práci.


Aukro Widget

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6013344467 jako závadnou?
Titulek nabídky: Bílá plastová skříňka pod umyvadlo