Archiv obsahuje nabídek

Bioderma Photoderm Bronz SPF30 200ml + ...

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 105x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2414013558  |  Nahlásit závadný obsah

Naše nabídkaNaše nabídka Naše nabídkaNaše hodnocení Naše nabídkaObchodní podmínky Naše nabídkaKontakt
  • Při nákupu nad 1200 Kč poštovné ZDARMA. AKCE: při nákupu jednoho z těchto 4 produktů Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ mléko 100ml; BIODERMA Photoderm KID SPF50+ 100 ml; BIODERMA Photoderm KID sprej SPF50+ 200ml; Bioderma Photoderm Bronz SPF30 200ml+BIODERMA Photoderm After Sun 200 ml zdarma poštovné neplatíte (platí do 2.7.2012).
  • Cena poštovného: nákup do 350 Kč - 119 Kč; nákup od 350 Kč do 1200 Kč - 99 Kč.
  • Dotazy týkající se nabídek, dopravy a plateb pište na email obchod@lekarna.cz.
  • POZOR! Při platbě převodem, obdržíte do hodiny dodatečný e-mail, jak postupovat při platbě.


Bioderma Photoderm Bronz SPF30 200ml + BIODERMA Photoderm After Sun 200 ml zdarma
Výrobce: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE

Photoderm Bronz SPF30- sprej s vysokou sluneční ochraniou SPF30 a komplexem buněčné BlOprotekce. Je určený k ochraně tváře a těla pro všechny typy kůže, nezanechává na kůži mastný film. Díky specifickému složení zvýrazni odstín opálení. Chrání pokožku v hloubce pokožky, podporuje tvorbu melaninu a tím dochází k rychlejšímu zhnědnutí pokožky. Photoderm After Sun - Tělové mléko s optimálními hydratačními vlastnostmi a s komplexem látek majících výrazný zklidňující účinek na pokožku. Přípravek je určený k ošetření pokožky obličeje i těla po sluněni, pro všechny typy pokožky. Obsahuje patentovaný komplex látek Buněčné BlOprotekce. Bezprostředně po ošetření zlidňuje podrážděnou pokožku, chrání v hloubce kůže: patentovaný komplex Buněčné BlOprotekce, stimuluje a chrání buněčné obranné mechanismy, aktivně hydratuje slunečním zářením vysušenou pokožku, napomáhá obnově fyziologických funkcí kůže a prodlužuje opálený vzhled pokožky, nemastný tekutý základ mléka umožňuje snadnou aplikaci i na velmi citlivou pokožku, lehce se roztírá a rychle se vstřebává.

Dávkování
Photoderm Bronz SPF30 - Na suchou pokožku aplikujte 5-10 minut před pobytem na slunci přiměřené množství a dobře rozetřete. V případě setření a nebo po 2-3 hodinách aplikací opakujte. Nevystavujte kojence a děti přímému slunečnímu záření.
Photoderm After Sun - Na suchou pokožku po sluněni aplikute přiměřené množství tělového mléka a dobře ho rozetřete. V případě potřeby můžete aplikaci mléko po několika hodinách opakovat. Nevystavujte kojence a malé děti slunečnímu záření.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2414013558 jako závadnou?
Titulek nabídky: Bioderma Photoderm Bronz SPF30 200ml + ...