Archiv obsahuje nabídek

Bylinný čaj 250g - dna, kyselina močová, revma

Cena

105,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 12. června 2014
  • Nabídka byla zobrazena: 5x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 3981369461  |  Nahlásit závadný obsah

Nabízím veliké - 250 gramové balení (běžné balení sypaných bylinek je pouze 40-50 gramů) čajové bylinné směsi pro nemocné trpící dnou i revmatismem. Tento čaj příznivě ovlivňuje látkovou výměnu a odbourávání kyseliny močové a solí z tkání, čímž napomáhá ke zlepšení stavu tohoto onemocnění a zabraňuje záchvatům.

Při pravidelném pití tohoto čaje můžeme, alespoň mírně, užívat běžného života a porušovat nízkopurinovou dietu, která zakazuje pivo i jiný alkohol, kakao a kakaové výrobky, masové vývary, vnitřnosti, maso, luštěniny, malé ryby, ......) - bohužel vím, o čem píšu - sám touto nemocí trpím.............

 

Čaj se skládá z oplodí fazolí, listu borůvky a břízy, natě třezalky, přesličky, kopřivy, zlatobýlu celíku a jmelí. Směs je 100% přírodní a neobsahuje žádné chemické ani jiné látky.

 

Čaj připravíme tak, že 1 polévkovou lžíci bylinné směsi přelijeme 0,5l vařící vody a přikryté necháme 20 minut vylouhovat. Užíváme denně po dobu alespoň 4 týdnů.

 

Při tomto dávkování a každodenním užívání vám toto balení vystačí na zhruba 2 měsíce užívání.

 

Jako doplněk tomuto čaji doporučuji čaj Detox, vlákninu psyllium a zásadité koupele (do vany nasypeme sáček jedlé sody a koupeme se alespoň 2 hodiny).

 

Čaj zasílám (v rámci minimalizace nákladů) jako doporučené psaní v ZIP sáčku a plastové obálce v drtivé většině případů ještě v den připsání vaší platby na účet, nejpozději den následující.
Protože obsah plastové obálky lze vytušit, mohu zaslat i doporučeným balíčkem.

Poštovné u plastové obálky činí pouze 45 Kč, u doporučeného balíčku 70 Kč.

 

V případě, že by vám 250 gramové balení nevyhovovalo (zvolil jsem ho jako kompromis mezi cenou bylinek a poštovným), napište mi, vystavím vám aukci na vámi požadované množství. Tato nabídka dvojnásobně platí, chcete-li pouze ochutnat nějaký čaj z mé široké nabídky, zasílané v rámci jednoho poštovného.

 

Platbu posílejte, pokud možno přes PayU, případně na účet 240398265/0300.

 

Protože i na Aukru jsou "zlatokopové", prodávající bylinky za
nehorázné ceny, vřele všem doporučuji, před zakoupením jakýchkoliv bylinek, vypočítat si jejich cenu (za 100g), nejlépe včetně poštovného.
Cena této mé bylinné směsi je  42  Kč/100g, pokud zahrnu i poštovné, pak 60 Kč/100g a tuto cenu lze dále snížit nákupem více produktů.

 

ZDE jsou další čaje z mé široké nabídky, zasílané, samozřejmě, v rámci jednoho poštovného.

 

O spokojenosti mých klientů s mými produkty a rychlosti zaslání se můžete přesvědčit v komentářích, které naleznete ZDE.

 

Bylinky - dar přírody našemu zdraví - levně, velice rychle a až k vám domů.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 3981369461 jako závadnou?
Titulek nabídky: Bylinný čaj 250g - dna, kyselina močová, revma