Archiv obsahuje nabídek

Bylinný čaj Detox 240g, čistící, detoxikační, maté

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 01. září 2014
  • Nabídka byla zobrazena: 7x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 4181039686  |  Nahlásit závadný obsah

Nabízím opravdu veliké, 240 gramové balení, velmi chutné bylinné, detoxikační směsi, složené z maté green (cesmíny paraguayské), zeleného čaje, máty peprné, kopřivy dvoudomé a třezalky tečkované - výborný způsob, jak za pár korun, zdravou, bylinnou cestou detoxikovat organismus nebo zlepšit stav jiného vašeho onemocnění, protože detoxikace organizmu zmírní nebo často úplně odstraní příznaky spousty nemocí. Bylinná směs je 100% přírodní a neobsahuje žádné chemické ani jiné látky.
 
Čaj připravujeme tak, že vrchovatou lžičku směsi zalijeme 2-3 dl vroucí vody a necháváme přikryté 15 minut vylouhovat.
 
Čaj pijeme 1-2x denně, ale nikoliv večer, protože maté green obsahuje kofein. Po měsíci užívání doporučuji týdenní pauzu.

 
240gramové balení je opravdu velké balení bylinek (běžné balení je pouze 40-50 g), které vám při každodenním užívání vystačí na 3 měsíce (s pauzou na více jak 4 měsíce) a odpovídá obsahu 175-250 sáčků porcovaného čaje nebo 2,5-5 balení čaje sypaného.

 

Jako výborný doplněk tohoto detoxikačního čaje doporučuji psyllium z jiné mé aukce, které naleznete ZDE, samozřejmě zasílané v rámci jediného poštovného.

 

Čaj zasílám (v rámci minimalizace nákladů) jako doporučené psaní v ZIP sáčku a plastové obálce.

Zboží zakoupené a zaplacené přes PayU do 15.00, zpravidla odesílám ještě týž den !!!!

Poštovné u plastové obálky činí pouze 45 Kč.

 

Opatrnosti není nikdy dost a sám bych byl opatrný s objednáním čaje od neznámého prodejce na Aukru, snad vaše obavy rozptýlí komentáře mých klientů, kteří to již s mými produkty "riskli" - naleznete je ZDE a věřím, že i vy byste byli plně spokojeni.

  

V případě, že by vám velké 240 gramové balení nevyhovovalo (bežné balení sypaných bylin je pouze 40 - 50g),  napište mi, vystavím vám aukci na vámi požadované množství.  


Pro zaplacení, pokud možno, využijte platbu PayU, ale samozřejmě můžete zaplatit i převodem a to na účet č.  240398265/0300.

 

Protože i na Aukru jsou "zlatokopové", prodávající bylinky za
nehorázné ceny, vřele všem doporučuji, před zakoupením jakýchkoliv bylinek, vypočítat a porovnat si jejich cenu (za 100g), nejlépe včetně poštovného.
Cena této mé bylinné směsi je  37 Kč/100g, pokud zahrnu poštovné, pak 56 Kč/100g a tuto cenu lze dále snížit nákupem více produktů z mých aukcí za jedno poštovné.


Bylinky - dar přírody našemu zdraví, levně, rychle, až k vám domů.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 4181039686 jako závadnou?
Titulek nabídky: Bylinný čaj Detox 240g, čistící, detoxikační, maté