Archiv obsahuje nabídek

Bylinný čaj ZDRAVÁ PROSTATA, ledviny, močové cesty

Cena

105,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 12. června 2014
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 4147268450  |  Nahlásit závadný obsah

Nabízím veliké, 250 gramové balení bylinné, čajové směsi, příjemné chuti, nejen k léčení již zvětšené prostaty, ale i k prevenci pro muže nad 40 let.
Tato směs, složená z nejúčinnějších domácích bylin, pozitivně působí nejen na prostatu, ale i na ledviny a močové cesty, tlumí zánětlivé procesy v těle, detoxikuje organismus,...........tak že tento čaj může být prospěšný i s léčením jiného zdravotního problému, protože detoxikace organismu zmírní nebo úplně odstraní příznaky spousty nemocí.

Základem směsi je vrbovka malokvětá a zlatobýl celík, doplňují ji kopřiva dvoudomá a přeslička rolní.

Čaj připravujeme tak, že 1-2 kávové lžičky směsi zalijeme vařící vodou a přikryté necháme 15 minut vylouhovat. Čaj pijeme 1-2x denně.


Zde najdete i jiné mé čaje pro vaše zdraví a vitalitu, které zasílám v rámci jednoho poštovného.

 

Opatrnosti není nikdy dost a sám bych byl opatrný s objednáním
čaje od neznámého prodejce na Aukru, snad vaše obavy rozptýlí komentáře těch,kteří to již s mými produkty "riskli" - naleznete je ZDE a věřím, že i vy byste byli plně spokojeni.

 

250 gramová směs, kterou tady nabízím, vám vystačí na téměř 3 měsíce každodenního užívání a odpovídá obsahu 175-250 sáčků porcovaného čaje, resp.2-4 balení čaje sypaného.

Čaj v rámci minimalizace nákladů zasílám jako doporučené psaní v ZIP sáčku a plastové obálce.

Zboží zakoupené a zaplacené přes PayU do 15.00, zpravidla odesílám ještě týž den !!!!

Poštovné činí pouze 45 Kč.

V případě, že by vám 250 gramové balení nevyhovovalo (zvolil jsem ho, jako kompromis mezi cenou bylin a poštovného), napište mi, vystavím vám aukci na vámi požadované množství.

 

Diskrétnost kupujícím zajišťuji tím, že každou směs prodávám samostatně a hodnocení kupujícímu dávám výhradně až jako druhý (až po vašem, pokud ho tedy dáte).

Pro zaplacení, pokud možno, využijte platbu PayU, ale samozřejmě můžete zaplatit i převodem a to na účet č.240398265/0300.

 

Protože i na Aukru jsou "zlatokopové", prodávající bylinky za
hodně přehnané ceny, vřele všem doporučuji, před zakoupením jakýchkoliv bylinek, vypočítat si jejich cenu (za 100g), nejlépe včetně poštovného.
Cena této mé bylinné směsi je 42Kč/100g, pokud zahrnu i poštovné, pak 60 Kč/100g.

 


Bylinky - dar přírody našemu zdraví - levně, rychle, diskrétně, až k vám domů.

 

Stručné účinky jednotlivých bylin:

Vrbovka malokvětá - jedna z nejúčinnějších bylin k léčení zbytnělé prostaty, ledvin a močových cest s močopudnými a antiseptickými účinky, proto má se zlatobýlem v mé směsi dominantní podíl.

Zlatobýl celík - také bylina se svíravými, močopudnými a antiseptickými účinky, velmi vhodná k léčení prostaty, ledvin a močových cest, revmatických obtíží a při onemocnění dnou.

Kopřiva dvoudomá - rostlina s výbornými regeneračními a krev čistícími účinky, napomáhá léčení arteriosklerozy, cukrovky a srdeční slabosti, působí antivirově, antirevmaticky, močopudně........

Přeslička rolní - má výborné regenerační a protizánětlivé účinky, příznivě ovlivňuje pružnost a pevnost cév, působí antiskleroticky a antirevmaticky.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 4147268450 jako závadnou?
Titulek nabídky: Bylinný čaj ZDRAVÁ PROSTATA, ledviny, močové cesty