Archiv obsahuje nabídek

c Holter, K. Pergamenová listina. 1940.

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 3x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2393215777  |  Nahlásit závadný obsah

42588

Holter, K. Pergamenová listina.

Praha, Holas ca. 1940. 22 x 16,5 cm. * Titulní ilustrace přes dvě stránky. * 159 stra a 1 list. Ilustrovaná brož. Stránky kontrolovány.

- Stav vazby 2-, stránky 1. Stav viz foto.


- Forma předmětů může být fotoaparátem zkresleně znázorněna.

- Případné světlé lesklé místo na fotos způsobeno fotobleskem.

*

Číslo mého účtu Vám bude sděleno ve Zpráva od prodejce


Nejprve klikněte na stránku "O mně": S Vaším příhozem zároveň souhlasíte s mými podmínkami, které jsou v plném znění uvedeny na stránce "O mně".

Výňatek z mých podmínek:

Osobně nepředávám - Na dobírku nezasílám.

Dražte pouze tehdy, jste-li schopni a ochotni částku uhradit tak, aby byla nejpozději sedmý den již připsána na mém účtu (z důvodů mých cest do zahraničí). Proto doporučuji úhradu provést do 3 dnů po vyhrané aukci.

Nejste-li schopni, tak Vás ze srdce žádám, aby jste se této aukce neúčastnili. Tím si ušetříme oboustranně vzniklé problémy.

Doporučuji neklikat nikde na „Zaplaťte za předmět“, ale zaplatit běžným převodem přímo na můj účet, uvedený ve „Zpráva od prodejce, která bude připojena hned za zprávou od Aukra, že jste aukci vyhráli. Tím se mi platba dostane do rukou rychleji, nežli oklikou přes další účet. Platbu musím mít nejprve v hotovosti na ruce, abych měl na zaplacení na poště za odeslání.


Aukce se účastněte pouze tehdy, budete-li s výší ceny za dopravu srozuměni. V ceně za dopravu není pouze poštovné, ale mimo jiné i obalový materiál, který obnáší mnohdy až do 30,00 Kč, aby se zásilka nepoškodila.

---- Zahraniční zájemci ze západoevropských států a Slovenska musí před příhozem se mnou domluvit způsob platby a dopravu ( „Položit prodejci otázku“). Platba nesmí být převáděna na můj účet v ČR. Do Polska a jiných dalších států NEZASÍLÁM.


---- Interessenten aus den westeuropäische Staaten und Slowakei müssen vor der Teilnahme mit mir Art der Bezahlung und Versand vereinbaren (klicken auf „Položit prodejci otázku = Frage an den Verkäufer). KEIN VERSAND nach Polen und anderen Staaten.

Jděte též na naše aukce lada789

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2393215777 jako závadnou?
Titulek nabídky: c Holter, K. Pergamenová listina. 1940.