Archiv obsahuje nabídek

c Nováček - Novotný. Páter mrskač. EROTIKA 1934.

Cena

900,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 5x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2393215613  |  Nahlásit závadný obsah

Jděte  též na naše aukce pod lada789, kde můžete shlédnout i dosavadní
                                     komentáře o nás.

 

 

                                                           44350

                                 Erotika

 

Nováček, O. a K. Novotný. Páter mrskač.

Neřesti broera Corneliuse (Páter Mrskač). Podle starých pramenů, zejména úředních autentických zápisů trestních zpracovali a upravili.

 

Brno, Nováček, 1934. 20,6 x 14,1 cm. * 3 fotogr. přílohy v modernistickém duchu. * 83 stran. Originál celoplátěná vazba s vevázanou přední stranou ilustrované obálky.  – Pěkný stav – viz foto.                               

 

- Číslo 58 z 200 soukromých výtisků.

 

- Příspěvek k dějinám mravnosti a sexuálních zvráceností XVI. století.

- Věnováno všem pannám a paním, které byly v lásce zklamány a podvedeny, i těm, které samy klamaly a podváděly.

  

„... Mnich opakuje toto vyzvání po druhé, a to důrazněji a vyšším hlasem. A konečně po třetí a naposledy, nespouštěje s zkrásné kajícnice-mučednice ani na okamžik svých zraků.

      Ubohá !  Nerozuměla už ničemu. Nechápala už nic. Její olověná hlavička nebyla schopna myšlenky. Smysly už vůbec nevnímaly.

      Něco však přece pochopila, co jí svatý muž domlouval. Uvědimila si po chvíli jeho řeč. Nemůže přece odporovat. Nemůže být chatřejší než on. Vždyť i ostatní kajícnice toto jistě prodělávaly, aby dosáhly kýžené blaženosti. A konečně: Vždyť pýcha je hříchem a předchází pád. Za to by ji jistě spravedlivý Bůh potrestal. Teprve teď – ovšem zcela mechanicky – si dívka svlékla aspoň svrchní šaty a šněrovačku.

      To bylo ovšem mnichovi málo. Svatá řehole předpisovala více a proto vyzval dívku, aby si svlékla ihned také košili. ...“

 

 


- Forma předmětů může být fotoaparátem zkresleně znázorněna. 

- Případné světlé lesklé místo na fotos způsobeno fotobleskem.

*

Nejprve klikněte na stránku "O mně": S Vaším příhozem zároveň souhlasíte s našimi podmínkami, které jsou v plném znění uvedeny na stránce "O mně" (klikněte vpravo na slovo „Prodejce“ a dále na „O mně“).

Výňatek z našich podmínek:

Platba: prosíme přímo na náš účet (spolehlivost zaručujeme, viz komentáře o nás). Číslo NAŠEHO účtu Vám bude sděleno ve Zpráva od prodejce“, která bude připojena ke zprávě od Aukra, že jste aukci vyhráli.

Dražte pouze tehdy, jste-li schopni a ochotni částku uhradit tak, aby byla nejpozději sedmý den již připsána na NAŠEM účtu (z důvodů našich pravidelných cest do zahraničí). Proto doporučujeme úhradu provést do 3 dnů po vyhrané aukci. Nejste-li schopni, tak Vás ze srdce žádáme, aby jste se této aukce neúčastnili. Tím si ušetříme oboustranně vzniklé problémy.

Osobně nepředáváme - Na dobírku nezasíláme.
 

Aukce se účastněte pouze tehdy, budete-li s výší ceny za dopravu srozuměni. V ceně za dopravu není pouze poštovné, ale mimo jiné i obalový materiál, který obnáší mnohdy až do 30,00 Kč, aby se zásilka nepoškodila.

 ---- Zahraniční zájemci ze západoevropských států a Slovenska musí
před příhozem se mnou domluvit způsob platby a dopravu ( „Položit prodejci otázku“). Platba nesmí být převáděna na můj účet v ČR. Do Polska a jiných dalších států NEZASÍLÁM.


---- Interessenten aus den westeuropäische Staaten und Slowakei
müssen vor der Teilnahme mit mir Art der Bezahlung und Versand vereinbaren (klicken auf „Položit prodejci otázku = Frage an den Verkäufer). KEIN VERSAND nach Polen und anderen  Staaten.

Jděte též na naše aukce lada789

 

 

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2393215613 jako závadnou?
Titulek nabídky: c Nováček - Novotný. Páter mrskač. EROTIKA 1934.