Archiv obsahuje nabídek

c Rakovník - Katalog výstavy 1884.

Cena

900,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 15x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2392373444  |  Nahlásit závadný obsah

                                                           45204

 

Rakovník

 

Katalog hospodářské, lesnické a průmyslové výstavy krajinské v Rakovniku, již pod záštitou veleslavné zemědělské rady pro království České pořádá hospodářsko-průmyslový spolek pro krajinu Rakovnickou v době od 6. září do 10. září 1884.

                                 

V Rakovníku. Tiskem Jos. Novotného. – Nákladem spolku. 1884.

76 (2) s. a 34 nečísl. stran reklam. Originální celoplátěná vazba se slepotiskovou ražbou.

 

- Seznam všech vystavovatelů a vystavovaných exponátů.

Na př. Jeho Jasnost Emil princ z Fürstenbergů (Panství Křivoklát): Sbírka stromů školkovaných rozličného stáří, Soubor kolářského dříví březového, Lanýže z velkostatku Křivoklát atd.;  Josef Mouka, strojník v Roudnici n. L.:  2 řezačky k šlapání, Šlapací řezačka na 20 druhů řezanky, Ruční mlátící stroj, hřebová, zlepšená soustava; J. Klotz, Plzeň: Žentourová mlátička s 3 vytřásadly s řemenovým převodem, ... ; Jindřich Schuldes, Žatec: Americké rouchadlo pro těžkou půdu, ... ; Berthold Kraus v Bubnech: 4 ruční mlátící stroje, 7 řetaček, Otáčecí čerpadlo na hnojůvku, ...; Pavlovský, Smíchov: Řezačka na řípu a brambory, ...; Josef Cédl v Kněževsi: Žok chmele, ...; Antonín Vambera v Uhelné Příbrami: 2 čistokrevné královny vlašské, ... a mnoho dalších.


- Forma předmětů může být fotoaparátem zkresleně znázorněna. 

- Případné světlé lesklé místo na fotos způsobeno fotobleskem.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Nejprve klikněte na stránku "O mně": S Vaším příhozem zároveň souhlasíte s našimi podmínkami, které jsou v plném znění uvedeny na stránce "O mně" (klikněte vpravo na slovo „Prodejce“ a dále na „O mně“).

 

Vydražíte-li více předmětů: tuto skutečnost nám prosím oznamte hned po ukončení Vašich aukcí.

Výňatek z našich podmínek:

Platba: prosíme přímo na náš účet (spolehlivost zaručujeme, viz komentáře o nás). Číslo NAŠEHO účtu Vám bude sděleno ve Zpráva od prodejce, která bude připojena ke zprávě od Aukra, že jste aukci vyhráli.

Dražte pouze tehdy, jste-li schopni a ochotni částku uhradit tak, aby byla nejpozději sedmý den již připsána na NAŠEM účtu (z důvodů našich pravidelných cest do zahraničí). Proto doporučujeme úhradu provést do 3 dnů po vyhrané aukci. Nejste-li schopni, tak Vás ze srdce žádáme, aby jste se této aukce neúčastnili. Tím si ušetříme oboustranně vzniklé problémy.

Osobně nepředáváme - Na dobírku nezasíláme.
 

Aukce se účastněte pouze tehdy, budete-li s výší ceny za dopravu srozuměni. V ceně za dopravu není pouze poštovné, ale mimo jiné i obalový materiál, který obnáší mnohdy až do 30,00 Kč, aby se zásilka nepoškodila.

 ---- Zahraniční zájemci ze západoevropských států a Slovenska musí
před příhozem se mnou domluvit způsob platby a dopravu ( „Položit prodejci otázku“). Platba nesmí být převáděna na můj účet v ČR. Do Polska a jiných dalších států NEZASÍLÁM.


---- Interessenten aus den westeuropäische Staaten und Slowakei
müssen vor der Teilnahme mit mir Art der Bezahlung und Versand vereinbaren (klicken auf „Položit prodejci otázku = Frage an den Verkäufer). KEIN VERSAND nach Polen und anderen  Staaten.

Jděte též na naše aukce aaudi123

 

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2392373444 jako závadnou?
Titulek nabídky: c Rakovník - Katalog výstavy 1884.