Archiv obsahuje nabídek

CHVILKA OKOUZLENÍ - NOVINKA INFINITE MOMENT AVON!

Cena

329,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 12x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2399737231  |  Nahlásit závadný obsah

PODÍVEJTE SE I DO MÉHO SUPER SHOPU VŠE ZA JEDINEČNÉ CENY

KLIKNI - HONZIKFIKSHOP !!!

Dobrý den!

Srdečně Vás vítám na mých aukcích :o)

Platné instrukce týkající se platby Vám přijdou ve výherním e-mailu od Aukra, čtěte pozorně!

Preferuji platbu předem na účet, který obdržíte v automatické zprávě z aukra.

( DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍPokud není podklad aukce růžovofialový přejděte na jiný internetový prohlížeč – aukce se Vám nezobrazuje správně, v bílém textu, který nevidíte – jsou důležité informace o výrobku !!! )

Mrkněte na mé další aukce, kdyby Vás něco zaujalo, ušetříte na poštovném :o)

 

Prodávám dle mého názoru jednu z nejskvělejších NOVINEK od Avonu, překrásnou, SVŮDNOU vůni vytvořenou známým tvůrcem vůní Christopher Raynaudem exkluzivně pro Avon - nezapomenutelná INFINITE MOMENT EDT 50ml. Smyslná, úchvatná vůně, která láká na svoji kouzelnou moc a nezapomenutelnou atmosféru chrámové svatyně. Jak už název vůně napovídá, je pro všechny ženy, které vědí jak si užít plnými doušky jedinečné momenty života. Vůně je nová, nepoužitá, originál zabalená a za skvělou, atraktivní cenu. Doplňte svojí osobnost, okouzlující, svůdnou vůní, zahalte se do nádechu jemnosti a sofistikované harmonie tónů. Neváhejte moje exkluzivní nabídka!!!

 

Infinite Moment EDT - moment, který jste pro něj nejdůležitější na světě, může trvat po celý život. Vůně Infinite patří do kategorie orientálně-květinových vůní.Vůni Infinite Moment EDT navrhl Christopher Raynaud, který pracuje pro jednoho z největších výrobců vůní - společnost Givaudan. Inspirace pro tuto vůni přišla během jeho výletu do Japonska. Jednoho horkého letního večera, když jsem vystupoval ke chrámu, jsem byl okouzlen jemnou vůní ve vzduchu.

Smyslná a svůdná vůně dřeva hinoky, ze kterého jsou chrámy postaveny, se mísila s harmonickou a sladkou vůní vonných tyčinek. Nedaleké kvetoucí květiny dodaly tajemný a zářivý nádech, říká Raynaud. Svádějte se sofistikovanou vůni Infinitive Moment!

Infinite Moment je jiskřivá vůně, jejíž tóny postupně rozkvétají...

Pyramida vůně:
horní složky - koktejl kir royale, listy maliníku, fialka,
srdce vůně - orchidej, jasmín, dřevo hinoky,
základ vůně - pačuli, tonkové semínko, vanilka.

Kategorie: orientálně-květinová.

ZA SUPER CENU!!!

 

Přihazujte pouze, máte-li o zboží skutečně zájem. Každý příhoz je závazný!

Pokud se mi do 10 dnů neozvete, zboží vystavuji znovu a žádám zpět provizi a vyvození důsledků nechávám na zprostředkovateli aukcí.

AVON je celosvětově vedoucí společnost přímého prodeje v oblasti kosmetiky - je špičkou i v oblasti vývoje nových technologií. Své výrobky prodává AVON ve více než 100 zemích světa a ročně je vytištěno 600 miliónů katalogů v 25 světových jazycích. Na českém trhu působí již od roku 1991. Oddělení výzkumu a vývoje AVON - SKIN CARE LABORATORIES v New Yorku každoročně vyvine a otestuje 600 výrobků. Mezi přední světové kosmetické firmy zařazuje AVON i více než 80 patentů. Tato internetová stránka není oficiální stránkou společnosti AVON Cosmetics, spol. s r.o. Žádné výrobky značky AVON nejsou testované na zvířatech. Výtěžky z prodeje některých produktů od AVONu pomáhají bojovat proti rakovině prsu a domácímu násilí.

Platbu očekávám do 10 dnů. Pokud potřebujete více času na zaplacení, neváhejte, napište, počkám! :o)

Komunikace je na prvním místě. V případě jakéhokoliv problému či dotazu mě neváhejte kontaktovat. Budu se Vám snažit odpovědět v co nejkratší době (obvykle do 1 dne).

 

Komentáře

1. Komentář je pro mě velmi důležitý a píšu ho hned po uděleni Vašeho – tím je mi jasné, že naše transakce byla úspešně dokončena.

2. Pokud by vznikli nějaké nepříjemnosti, tak před udělením negativního komentáře, mě prosím kontaktujte

– vše se dá rozumě vysvětlit, problémy vyřešit a urovnat ke spokojenosti všech. Děkuji.

Pokud chcete dostávat neustále novinky o mých aukcích, můžete si mě přidat ke svým oblíbeným prodejcům!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2399737231 jako závadnou?
Titulek nabídky: CHVILKA OKOUZLENÍ - NOVINKA INFINITE MOMENT AVON!