Archiv obsahuje nabídek

Dětská dívčí zimní kombinéza POIVRE BLANC vel. 104

Cena

1 590,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27. dubna 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 12x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 4644375315  |  Nahlásit závadný obsah

FOTKY JSOU V POPISU AUKCE!

dětská dívčí zimní kombinéza značky POIVRE BLANC vel. 104 (značeno č. 3).

Vhodné pro věk 3-4 roky.

 

Hlavní zapínání na zip, druky a suché zipy, odnímatelný zateplený, fleecový límec na druky,

2 náprsní diagonální kapsy na zip, 2 kalhotové kapsy na zip, pažní kapsička na levém rukávu,

nohavice s rozparky a zipy.

Pas je opatřen gumou a nastavitelným páskem s plastovou klipsnou.

Ozdobné druky s motivem vločky, stříbrná a bronzová ozdobná nit.

Na zádech výšivka průměru 15 cm.

 

Odstín: kovově olivová, stříbřito-šedá podšívka, růžová vnitřní část límce.

Svrchní materiál: 100% nylon, podšívka 100% PES.

 

Rozměry:

ramena 31 cm, délka rukávu 37 cm, největší obvod hrudníku v místě pod rukávy 70 cm,

celková délka (od ramen k dolním okrajům nohavic) 85 cm. Dostatečná šíře nohavic - 20 cm.


Stav viz. foto, podle mého názoru velmi dobrý. Velmi málo nošená.

Zadní hrany nohavic jsou  v délce cca 4 cm jemně prodřeny - lze snadno založit či opravit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toto jsou mé podmínky prodeje.

Přihazováním/ zakoupením položky je berete na vědomí a vyjadřujete s nimi souhlas.

KOMUNIKACE
Z časových a technických důvodů někdy nestihnu obratem reagovat na váš případný dotaz položený prostřednictvím Aukro formuláře "Položit prodejci otázku". V takovém případě se snažím odpovědět maximálně do 24, výjimečně do 48 hodin (v závislosti na tom, zda-li je dotaz položen kupříkladu před víkendem nebo o svátcích). Připojíte-li ke svému dotazu i telefonní číslo, mohu vám dotaz zodpovědět i rychleji. Obecně se snažím popisy položek zpracovat tak, aby dotazy nebyly třeba.

PLATBA
Platbu prosím provedťe co nejdříve po skončení aukce na účet, který vám bude zaslán e-mailem. Vaše objednávka je závazná a má povahu návrhu na uzavření smlouvy. Položka vám bude odeslána teprve po připsání částky za položku + poštovné na můj účet. Připsání částky na účet musí proběhnout maximálně do 7 kalendářních dní od ukončení aukce. V opačném případě by z vaší strany došlo k porušení Obchodních podmínek Aukra. V tom případě bych byl nucen Aukro informovat, udělit vám negativní komentář, vaši objednávku stornovat a zadat ji do opětovného prodeje.

POŠTOVNÉ/ PŘEPRAVA
Vaše položka bude pečlivě zabalena a doručena na adresu, kterou máte uvedenu ve svém Aukro profilu nebo kterou mně sdělíte bezprostředně po skončení aukce. Nebudou-li vaše doručovací údaje úplné a položku tudíž nebude možné v termínu odeslat, doručení položky se logicky prodlouží; nebudou-li vaše doručovací údaje dodány max. do 7 dní od skončení aukce, budu postupovat stejným způsobem jako v případě nepřipsání částky na účet - viz. odstavec výše. Vaše položka vám bude doručena typicky během 4-6 pracovních dnů od připsání platby na účet v závislosti na druhu přepravy a dalších faktorech (víkendy, apod.). Vezměte prosím na vědomí, že nemohu nést odpovědnost za případná zdržení, chyby a poškození způsobená třetími stranami, které vaši položku přepravují. Osobní převzetí položek a jejich platba v hotovosti je možná pouze v případě, že je toto výslovně uvedeno v záložce "Doprava a platba" a pouze za podmínky, že se toto převzetí uskuteční nejpozději do 7 dní od ukončení aukce/ prodeje. Nedojde-li z vaší strany k zaplacení v hotovosti a osobnímu převzetí zakoupené položky v této lhůtě, uplatním obdobný postup jako v případě nepřipsání částky na účet. Z důvodu špatných zkušeností s neseriózními kupujícími položky zásadně neposílám dobírkou a většinou neumožňuji osobní převzetí (pokud není výslovně uvedeno jinak). Všem ostatním čestným kupujícím se tímto omlouvám. V případě, že ode mě kupujete více položek, informujte se u mě bezprostředně po skončení aukce na cenu sdruženého poštovného, abyste neplatili více, než je nutné.

REKLAMACE/ VRÁCENÍ
Mnou nabízené položky jsou většinou použité (není-li výslovně uvedeno jinak), vykazují známky odpovídající míře běžného opotřebení a nevztahuje se tedy na ně žádná zákonná záruka/ odpovědnost za tyto vady.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 4644375315 jako závadnou?
Titulek nabídky: Dětská dívčí zimní kombinéza POIVRE BLANC vel. 104