Archiv obsahuje nabídek

Digitální fotoaparát Canon Ixus 170 + zdarma SD

Cena

2 300,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. prosince 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 18x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 5658471340  |  Nahlásit závadný obsah

Fotoaparát je dvakrát použitý, pořízený v květnu. Původní cena se pohybuje kolem 3500kč. Včetně původního balení, vhodný, jako dárek.

Bez známek použití, takže si dovoluji říci, že nový.

Platba převodem - poštovné 100kč nebo předání Praha 9.

20Mpx fotoaparát Canon IXUS 170 nabízí 12x optický zoom podpořený mechanickou stabilizací obrazu a také kompaktní rozměry, díky kterým ho s sebou můžete vzít kamkoliv kam se vydáte. Je vhodný zejména pro ty, kteří preferují nenáročnost a jednoduché přehledné menu.

Smart Auto

Snímejte snadno fantastické fotografie a filmy v režimu Smart Auto, který zvolí dokonalá nastavení fotoaparátu, bez ohledu na scénu. Vše, co musíte udělat, je pouze zamířit a stisknout spoušť. Tlačítko nápovědy poskytne rychlou a praktickou radu pro použití fotoaparátu a jeho funkcí.

Detekce tváří

Užijte si snadno úžasné snímky přátel s technologií detekce tváří. Fotoaparát zjistí více tváří v jediném záběru a zachová jejich zaostření a optimální jas. Detekce tváří zajistí přirozené tóny pleti i za neobvyklých světelných podmínek.

Eco režim

Režim Eco výrazně snižuje spotřebu energie baterie, což se hodí zejména pro celodenní výlety. S touto funkcí dokážete na jediné nabití pořídit mnohem více snímků než obvykle (na běžný režim pořídíte přibližně 200 snímků, v režimu ECO přibl. 255 snímků)

Objektiv, zoom

Fotoaparát Canon IXUS 170 je vybaven 12x optickým zoomem, ale v případě potřeby Vám dokáže nabídnout více. Díky funkci ZoomPlus lze objekty přiblížit až 24x a to bez výrazné ztráty na kvalitě. O ostrý obraz se tu stará optický stabilizátor obrazu a obrazový procesor DIGIC 4+, o širokoúhlé záběry objektiv s počátečním ohniskem 25mm Displej LCD displej nabídne úhlopříčku 6,8 cm (2,7") s rozlišením 230 000 obrazových bodů a s možností nastavení až pěti úrovní jasu.

HD video

Pořizování videí bude zábavné a snadné. Stisknutím jediného tlačítka budete moci snadno pořizovat videa v rozlišení HD (720p). Zažijte kreativní všestrannost při snímání filmů pomocí optického zoomu, který neohrozí úžasnou ostrost výsledků.

Obsah balení: Dobíjecí lithium-iontová baterie NB-11L, nabíječka, poutko na zápěstí, návod.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 5658471340 jako závadnou?
Titulek nabídky: Digitální fotoaparát Canon Ixus 170 + zdarma SD