Archiv obsahuje nabídek

E-cigareta 510, eGo - 5ks cartomizér žluté,prázdné

Cena

129,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. prosince 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 5659152806  |  Nahlásit závadný obsah

SKVĚLÁ CENA A BLESKOVÉ DODÁNÍ ! ! !


Faktura od plátce DPH samozřejmostí, přímý dovozce do ČR, řádně zaplaceno CLO a DPH z prodeje, poplatky EKO-KOM a RemaSystém, na trhu působíme již od roku 2008, prodáváme na maloobchod i velkoobchod, vždy férový přístup, případné reklamace vyřízujeme obratem, berte prosím toto v potaz před nákupem u pochybných prodejců s podezřele nízkými cenami, které mohou vypovídat o jejich kvalitě a poskytovanými službami, rozhodnutí je pouze na Vás ! ! ! DĚKUJEME


Elektronická cigareta 510, eGo - 5ks cartomizér ! ! !


Cartomizéry (prázdné) pro elektronické cigarety 510 a eGo. Lze použít i na všechny baterie se závitem 510 a eGo. V případě použití na bateriích eGo, doporučujeme pro lepší vzhled použít konusový kryt z elektronické cigarety eGo. Cartomizér je náplň a atomizér v jednom, odpadá tak nutnost dokupování samostatných atomizéru a náplní. Díky cartomizéru je Vaše žhací zařízení e-cigarety vždy ve 100% funkčnosti a zároveň díky většímu zásobníku cartomizéru má i větší výdrž než klasická náplň. Cartomizéry jsou seshora uzavřeny gumovou zátkou. Gumová zátka se dá velmi jednoduše sejmout a dostaneme se k buničině, která je rozvinutá po celém obvodu uvnitř cartomizéru a dá se snadno doplnit e-liquidem. Velkou výhodou cartomizérů je velká kapacita buničiny uvnitř, která dokáže pojmout až 20 kapek e-liquidu. Díky tomu, že buničina je rozprostřena po celém obvodu a žhací zařízení vyplňuje celý střed, pyšní se cartomizér velmi vysokým výkonem, který zajišťuje skvělou chuť a velmi hustý dým při kouření.

Postup plnění cartomizéru: POZOR, při plnění vždy odšroubujte cartomizér od baterie!
Otevřeme vrchní bíle víčko, stačí do dírky zastrčit např.: drátek, tužku apod. a víčko jednoduše vydloubnout. Dostaneme se k buničině, která již jde vidět rozmístěná po celém obvodu cartomizéru. Plníme pomalým a postupným dokapáváním e-liquidu na buničinu, doporučujeme mít cartomizér nakloněný. E-liquid necháváme pomalu stékat po stěnách, aby nedošlo k prolití průchozího otvoru, což by mohlo později vést k průtoku do baterie. Poté cartomizér opět uzavřeme, chvíli jej necháme odstát abychom viděli, zda kapalina neprotéká spodní části, poté otřeme závit papírovým kapesníkem, našroubujeme zpět na baterii a můžeme e-kouřit.

Cartomizéry doporučujeme doplňovat výhradně e-liquidy DEKANG od výrobce Dekang Biotechnology nebo e-liquidy LIQUA od výrobce Ritchy Group, které najdete také v naši nabídce. Tyto e-liquidy se vyznačují velmi velkou dýmivostí a výrazně autentickou chutí dané příchutě. Při kouření tohoto e-liquidu nejsou cítit žádné "pachutě" jako je hořkost, kyselost apod., jako tomu je u většiny jiných výrobců. E-liquidy nejsou řídké, neprotékájí a jsou šetrné k atomizéru elektronické cigarety. Jedná se o nejkvalitnější certifikované e-liquidy na světě.

Životnost cartomizéru: několik týdnů až měsíců
Obsah balení: 5ks
Barva: žlutá

 

Po zakoupení vždy uveďte ve formuláři:

  • Způsob dopravy.
  • Celé datum narození osoby, na kterou bude zásilka doručována (povinnost ověřovat věk kupujícího dle zákona od 1.7.2010).

 

Zásilka je odesílána zcela diskrétně. Určeno osobám starším 18-ti let, uchovávejte mimo dosah dětí a sluneční záření.

 

Ostatní naše aukce zde.

 

Více informací na stránce o mně zde.  

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 5659152806 jako závadnou?
Titulek nabídky: E-cigareta 510, eGo - 5ks cartomizér žluté,prázdné