Archiv obsahuje nabídek

E-LIQUID LIQUA 30ml - E-CIGARETA ! ! ! ORIGINÁL!!!

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. prosince 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 38x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 5659115319  |  Nahlásit závadný obsah

E-Liquidy jsou po datu minimální spotřeby, avšak 100% nezávadné ! ! ! Datum minimální spotřeby je u všech příchutí v době od 8.ledna 2013 do 31.ledna 2013.


Faktura od plátce DPH samozřejmostí, přímý dovozce do ČR, řádně zaplaceno CLO a DPH z prodeje, poplatky EKO-KOM a RemaSystém, na trhu působíme již od roku 2008, prodáváme na maloobchod i velkoobchod, vždy férový přístup, případné reklamace vyřízujeme obratem, berte prosím toto v potaz před nákupem u pochybných prodejců s podezřele nízkými cenami, které mohou vypovídat o jejich kvalitě a poskytovanými službami, rozhodnutí je pouze na Vás ! ! ! DĚKUJEME


E-liquid 30ml LIQUA pro všechny elektronické cigarety, doutníky a dýmky ! ! !


Představujeme Vám e-liquidy LIQUA Italian Flavours od výrobce Ritchy Group. Tyto e-liquidy patří k tomu nejlepšímu co se dá na trhu koupit. E-liquidy LIQUA se vyznačují velmi věrohodnou chutí dané příchutě, tzn. třešeň opravdu chutná jako zralá třešeň a jablko stějně jako šťavnaté jablko. E-liquidy LIQUA jsou složeny z prvotřídních ingrediencí (Propylene Glycol - PG, Vegetable Glycerol - VG, Italian Food Flavor a čistý Nikotin) a díky tomu splňují tu nejpřísnější normu USP a certifikáty SGS a RoHS. E-liquidy LIQUA jsou šetrné k atomizérům elektronických cigaret a přispívají tak k jejich delší životnosti. E-liquidy LIQUA se pyšní skvělou chutí, velkou dýmivostu a HITem. Každá příchuť je k dostání ve 3-4 stupních dle množstvi nikotinu. E-liquidy LIQUA od výrobce Ritchy Group Ltd. to je skvělá chuť, prvotřídní kvalita určená především evropským a americkým zákazníkům a záruka neměnnosti chutě u jednotlivých dodávek e-liquidů. E-liquidy LIQUA se zároveň pyšní skvělým balením s dětskou pojistkou a praktickým kapátkem pro snadné plnění všech systému elektronických cigaret. E-liquid LIQUA je určen k plnění a dokapávání všech systémů a náplní u všech elektronických cigaret. Lze jej tedy použít do všech typů náplní, cartomizéru, clearomizéru, tank systému apod. u všech elektronických cigaret, doutníků a dýmek na trhu.


Dostupné příchutě a mn. nikotinu pro tuto aukci s prošlým datem minimální spotřeby:

 

  • CITRUS MIX (Citrus Mix) - zero (poslední 2kusy)

 

Množství nikotinu:

  • ZERO - 0mg nikotinu

 

Po zakoupení vždy uveďte ve formuláři:

  • Požadováne příchutě a množství nikotinu u všech e-liquidů.
  • Způsob dopravy.
  • Celé datum narození osoby, na kterou bude zásilka doručována (povinnost ověřovat věk kupujícího dle zákona od 1.7.2010).

 

Zásilka je odesílána zcela diskrétně. Určeno osobám starším 18-ti let, uchovávejte mimo dosah dětí a sluneční záření.

 

E-liquid LIQUA 10ml k dostání v naších dalších aukcích.

 

Ostatní naše aukce zde.

 

Více informací na stránce o mně zde.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 5659115319 jako závadnou?
Titulek nabídky: E-LIQUID LIQUA 30ml - E-CIGARETA ! ! ! ORIGINÁL!!!