Archiv obsahuje nabídek

EVELINE - Denní krém Retinol Prestige 40+

Cena

159,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 30. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 5x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2394007769  |  Nahlásit závadný obsah

Denní krém Retinol Prestige 40+

Vypíná a zpevňuje pleť

Inovativní, okamžitě působící, koncentrovaná formule RETINOL PRESTIGE denní krém, založena na kombinaci intenzivně obnovujících aktivních látkách: Pro-Retinol, Pro-Elastin a kyselina hyaluronová, účinně odvrací proces stárnutí pokožky, zajišťuje dlouho-trvající zvedací efekt, maximum vyhlazení vrásek a ochranu před škodlivým vlivem vnějších faktorů. Inovativní složení viditelně vyhlazuje vrásky a revitalizuje zralou pleť unavenou stresem. Den po dni, jsou hluboké vrásky viditelně povrchní, pleť je pevnější a kontury obličeje znovu získají mladistvý vzhled a harmonické proporce. Krém okamžitě proniká do nejhlubších vrstev pokožky, stimuluje její obnovu, intenzivně hydratuje a energetizuje. Pokožka získává své přirozené napětí a rysy obličeje jsou krásně modelovány.

Aktivní složky:
Pro-Retinol - intenzivně působí proti vráskám-složka, která aktivuje obnovu zdravých kožních buněk, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Maximálně vyhlazuje vrásky, upravuje pigmentaci kůže, zlepšuje strukturu pokožky a zpevňuje pleť.
Kyselina hyaluronová - silná přírodní hydratační látka, kterou využívají dermatologové k vyhlazení vrásek. Intenzivně vyhlazuje pokožku, podporuje proces růstu nových buněk, pleť je měkká, pružná a hedvábně hladká.
Pro-elastin - vyživující složka působící na buněčné úrovni. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, účinně brání rozvoji vrásek. Obnovuje pružnost pokožky, vyhlazuje, přirozeně napíná a intenzivně okysličuje pleť.

PRO-RETINOL kyselina hyaluronová + PRO-elastin

"Výtažky mládí", které obnovují, revitalizují pokožku.
Jejich tajné - speciálně vybrané přírodní suroviny pro svou harmonii s přírodními vlastnostmi pokožky zaručují okamžité působení.

Kůže je hluboce vyživena již po prvním použití!

VÝSLEDKY PO 3 týdnech:
· Viditelné snížení hloubky a počtu vrásek
· Zlepšení pevnosti a pružnosti pleti na obličeji, krku a dekoltu
· Jasné kontury obličeje

Obsah balení: 50ml

PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MOJE AUKCE A UŠETŘETE NA POŠTOVNÉM!!!

 

 

 

 

 

 

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2394007769 jako závadnou?
Titulek nabídky: EVELINE - Denní krém Retinol Prestige 40+