Archiv obsahuje nabídek

EVELINE - Denní krém Retinol Prestige 50+

Cena

159,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 30. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 9x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2394007795  |  Nahlásit závadný obsah

Denní krém Retinol prestige SPF 15 50+

PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MOJE AUKCE A UŠETŘETE NA POŠTOVNÉM!!!

Maximální účinnost proti vráskam

Napíná a zpevňuje kůži

Retinol PRESTIGE je revoluční proti vráskám program vyvinutý v laboratoři Eveline Cosmetics, který kombinuje účinnost přírodních látek s nejnovějším vývojem v oblasti kosmetologie.

Inovativní, koncentrovaná formule krému denně založené na kombinaci intenzivní anti-aging účinných látek: Pro-retinol, Pro-elastin a kyselina hyaluronová, účinně obrátí v kůži proces stárnutí, poskytuje dlouhodobé zpevnění, vyhlazování vrásek a maximální ochranu před škodlivými vnějšími vlivy . Inovativní proti dermobiotyk, vyvinutý speciálně pro ženy nad 50 let věk obohacené o řasy Centella asiatica extraktu a viditelně vyhlazuje a omlazuje unavený zralou pleť před stresem. Den po dni linky a vrásky se výrazně mělčí, pleť je pevnější, obličejové kontury znovu mladistvé a harmonické proporce. Inovativní krémový vzorec, který okamžitě proniká do nejhlubších vrstev pokožky. Stimuluje, regeneruje, intenzivně hydratuje a dodává energii. Kůže získá svoji přirozené napětí a rysy obličeje jsou napínané.

PRO-Retinol + kyselina hyaluronová + Pro-Elastin je "výtažky z mládí", které obnovují a revitalizuji plet. Jejich tajemství - účinné látky speciálně vybrané tak, aby byla v harmonii s přírodními vlastnostmi pokožky a poskytuje okamžitý zásah.

Pro-Retinol - pracuje intenzivně proti latkám, které aktivují přestavbu zdravých buněk, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Až vyhladí vrásky, pigmentace reguluje, zlepšuje strukturu pleti a odstíny pleti.

Kyselina hyaluronová - vysoce hydratační, přírodní látka, kterou využívají dermatologové vyplní vrásky. Intenzivně vyhlazuje pokožku, podporuje proces vytváření nových buněk, způsobuje, že pokožka je jemná, vláčná a hedvábně hladká.

Pro-Elastin - vyživující složky působí na buněčné úrovni, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, účinně brání rozvoji vrásek. Obnovuje pružnost, zpevňuje, vyhlazuje, zpřísňuje a přirozeně oxygenáty intenzivně.

Centella asiatica - stimuluje regeneraci buněk, zlepšuje mikrocirkulaci a firmy a vyhlazuje.

Řasy Laminaria - bohaté na minerály a vitamíny stimuluje mikrocirkulaci, dokonale hydratuje, vyhlazuje a zjemňuje pleť.

Kůže je velmi vyživena již po první dni použivání!

Výsledky po 3. Týdnů: *

Viditelná redukce vrásek hloubky a počet

Zlepšení pleti pevnost a pružnost na obličej, krk a ramena

Oválného tvaru obličeje

* Test provádí na vlastní vybrané skupiny žen

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2394007795 jako závadnou?
Titulek nabídky: EVELINE - Denní krém Retinol Prestige 50+