Archiv obsahuje nabídek

EVELINE - Tonikum Retinol Prestige

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 30. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 19x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2394007843  |  Nahlásit závadný obsah

Tonikum Retinol Prestige

Micelární tonikum pro čištění a odstraňování make-upu očí, obličeje a krku působí okamžitým pocitem zklidnění pleti. Pomocí kosmetických tampónů jemně očistěte obličej a krk, poté naneste krém řady Retinol Prestige. Tonikum může být použito během dne pro osvěžení a relaxační účinek.

RETINOL PRESTIGE

Inovativní, okamžitě působící, koncentrovaná formule účinně odvrací proces stárnutí pokožky. Inovativní složení viditelně vyhlazuje vrásky a revitalizuje pleť.
Aktivní složky:
Pro-Retinol - intenzivně působí proti vráskám-složka, která aktivuje obnovu zdravých kožních buněk, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Maximálně vyhlazuje vrásky, upravuje pigmentaci kůže, zlepšuje strukturu pokožky a zpevňuje pleť.
Kyselina hyaluronová - silná přírodní hydratační látka, kterou využívají dermatologové k vyhlazení vrásek. Intenzivně vyhlazuje pokožku, podporuje proces růstu nových buněk, pleť je měkká, pružná a hedvábně hladká.
Pro-elastin - vyživující složka působící na buněčné úrovni. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, účinně brání rozvoji vrásek. Obnovuje pružnost pokožky, vyhlazuje, přirozeně napíná a intenzivně okysličuje pleť.

Obsah balení: 200ml

PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MOJE AUKCE A UŠETŘETE NA POŠTOVNÉM!!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2394007843 jako závadnou?
Titulek nabídky: EVELINE - Tonikum Retinol Prestige