Archiv obsahuje nabídek

Exkluzivní reproduktory Sonus Faber Venere 3.0

Cena

69 000,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. prosince 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 35x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 5659121769  |  Nahlásit závadný obsah

Dobrý den, nabízím, bez nějakých velkých debat, nejlépe hrající reprosoustavy do 100 tisíc korun. A určitě nejlépe vypadající soustavy v této cenové kategorii. Navíc v krásné příplatkové ořechové dýze. Zpracování beden je naprosto špičkové v čele s broušeným ohýbaným ořechem do tvaru lyry, skleněným podstavcem a pod úhlem seřínzutými špičkami. Vypadají opravdu impozantně a je radost se na ně dívat. A zvukově jsou na tom ještě lépe.

Vkládám závěrečné hodnocení Sterea:

"Soustavy Sonus Faber se vyznačují mimořádnou muzikálností, reprodukci charakterizuje lehkost i dokonalé oddělení nástrojů. Zvukový obraz je vzácně vyvážený, do detailu prokreslené střední pásmo pomáhá “verifikovat” libovolné hlasy a hudební nástroje, výšky jsou čisté a průzračné, basy pevné, přesně definované. Prostor nahrávek je v nejlepším slova smyslu předozadní, má hloubku až nebývalou, lhostejno, zda jde o sólový recitál nebo složitější orchestrální snímek. Svým způsobem jsou tyhle soustavy samy sobě třídou, konkurenci budou za stejné peníze hledat obtížně."

Reproduktory jsou ve 100% stavu, jako nové, bez jakýchkoli škrábanců a vad. Kompletní balení včetně dokumentace a záručního listu. Záruka 4 roky. Původní cena 100 tisíc, nyní 69 000Kč. Zdarma přidám velmi kvalitní kabely Sommer cable 2x4 metry. Poslech se skvělým, audiofilským zesilovačem Advance Acoustic X-i120 a gramofonem Bang Olufsen 4002 možný v Zábřehu na Moravě. Oboje je mimochodem také na prodej. 120 wattový Advance Acoustic je k Sonusům perfektní společník jak zvukově, tak esteticky. Je starý pouze 1 měsíc a je také v perfektním stavu s veškerým balením a záručním listem. Cena nového 27990, prodávám za 25000. Při společném odběru nabídnu slevu 5000Kč. Jelikož je balení velmi bezpečné a dobře vyztužené, jsem v krajním případě ochoten poslat i přes PPL či Top Trans, ale ideální je samozřejmě přijet a v klidu poslechnout.

---- Odkazy na recenze:

http://goo.gl/d94Ows

http://goo.gl/tqR1Tw

Odkaz na prodejce: http://goo.gl/d0iIbK

Při jakýchkoli dotazech či domluvení poslechu mě prosím kontaktujte na mail: liborlepka@icloud.com

Díky

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 5659121769 jako závadnou?
Titulek nabídky: Exkluzivní reproduktory Sonus Faber Venere 3.0