Archiv obsahuje nabídek

HAMA Nabíječka baterií/ NiCd pro 1,2-9V od 1,-Kč

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 82x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2405608024  |  Nahlásit závadný obsah

 

Nezapomeňte se podívat na mých právě probíhajících

100 aukcí od 1,- Kč!

Všechny končí příští středu 20. června v 21 hodin!
(Aukce končí ve stejný okamžik, přihoďte si proto s dostatečným předstihem!)

 

 

 

Dobrý den,

 

předmětem této aukce je nabíječka baterií/ NiCd akumulátorů Hama pro 1,2-9V. Použitá jen několikrát, skvělý stav, plně funkční, velmi variabilní. Originální obal/ krabice. Pro baterie Micro (AAA), Mignon (AA), Baby (C), Mono (D), 9V (E-Block). Rozměry nabíječky: š182 x h92 x v50mm. Schváleno státní zkušebnou. Vyrobeno v Německu.

Tato nabíječka je pomalejší (viz. časy na štítku).

 

Děkuji za váš zájem!
OSOBNÍ PŘEVZETÍ - dodatečná podmíněná nabídka:

===================================

 

Osobní převzetí této položky nabízím POUZE pod podmínkou předchozí platby a

připsání ceny položky a uvedeného poštovného na účet 670100-2208856632/6210 max. do pondělí 25. června 12:00 hod. Při osobním převzetí položky vám pak bude částka za poštovné vrácena v hotovosti. Z důvodů špatných zkušeností s nespolehlivosti mnohých nakupujících běžně neakceptuji platbu při předání.

 

Osobní převzetí bude možné POUZE v pondělí 25. června mezi 16 - 20 hod. v Praze 6.

Další termín pro osobní převzetí není z technických důvodů možný. Nedomluvíte-li si na tuto dobu osobní převzetí na čísle 773 149 506, vaše položka vám po 25. červnu bude standartně zaslána poštou.


 

 

 

 

 

 

 

Toto jsou mé podmínky prodeje. Přihazováním/ zakoupením položky v aukci je berete na vědomí a vyjadřujete s nimi souhlas.

 

 

KOMUNIKACE

Z časových a technických důvodů není v mých silách odpovídat na všechny vaše případné dotazy pokládané prostřednictvím Aukro formuláře "Položit prodejci otázku". Popisy a obrázky položek se snažím zpracovat tak, aby dodatečné dotazy nebyly třeba. Budete-li i přesto nějaký doplňující dotaz mít, zavolejte mně přímo na Vodafone mobil 773 149 506 nebo pošlete SMS a já se vám obratem ozvu zpět.

 

PLATBA

Platbu provedťe co nejdříve po skončení aukce na účet mBank č. 670100-2208856632/6210. Vaše objednávka je závazná a má povahu návrhu na uzavření smlouvy. Položka bude odeslána teprve po připsání částky za položku + poštovné na výše uvedený účet. Připsání částky na tento účet musí proběhnout maximálně do 7 kalendářních dní od ukončení aukce. V opačném případě by z vaší strany došlo k porušení Obchodních podmínek Aukra. V tom případě bych byl nucen Aukro obratem informovat, udělit vám negativní komentář, vaši objednávku stornovat a zadat ji do opětovného prodeje.

 

POŠTOVNÉ/ PŘEPRAVA

Vaše položka bude pečlivě zabalena a doručena na vaši adresu, kterou máte uvedenu ve svém Aukro profilu nebo kterou mně sdělíte bezprostředně po skončení aukce (nebudou-li vaše doručovací údaje úplné a položku tudíž nebude možné v termínu odeslat, doručení položky se logicky prodlouží; nebudou-li vaše doručovací údaje dodány max. do 7 dní od skončení aukce, budu postupovat stejným způsobem jako v případě nepřipsání částky na účet viz. odstavec výše).

 

Vaše položka vám bude doručena během 10-14 dní od připsání platby na účet, typicky však dříve v závislosti na druhu přepravy a dalších faktorech (víkendy, apod.). Vezměte prosím na vědomí, že nemohu nést odpovědnost za případná zdržení, chyby a poškození způsobená třetími stranami, které vaši položku přepravují. Osobní převzetí položek a platba v hotovosti na Praze 6 je možné pouze v případě, že je toto výslovně uvedena v záložce "Doprava a platba" a pouze za podmínky, že se toto převzetí uskuteční nejpozději do 7 dní od ukončení aukce/ prodeje. Nedojde-li z vaší strany k zaplacení v hotovosti a osobnímu převzetí zakoupené položky v této lhůtě, uplatním obdobný postup jako v případě nepřipsání částky na účet. Z důvodu špatných zkušeností s neseriózními kupujícími položky zásadně neposílám dobírkou a většinou neumožňuji osobní převzetí (pokud není výslovně uvedeno jinak). Všem ostatním čestným kupujícím se tímto omlouvám. V případě, že ode mě kupujete více položek, informujte se u mě bezprostředně po skončení aukce na cenu sdruženého poštovného nebo případně osobní převzetí, abyste neplatili více, než je nutné.

 

REKLAMACE/ VRÁCENÍ

Mnou nabízené položky jsou většinou použité (není-li výslovně uvedeno jinak), vykazují známky odpovídající míře běžného opotřebení a nevztahuje se tedy na ně žádná zákonná záruka/ odpovědnost za tyto vady.

 

POŠTOVNÉ:

--------------------

*Poznámka: Balné vám neúčtuji, dodatečné poplatky za pojištění u cennějších položek rovněž hradím.

Vaše položka bude zaslána vhodným přepravcem dle mého výběru.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2405608024 jako závadnou?
Titulek nabídky: HAMA Nabíječka baterií/ NiCd pro 1,2-9V od 1,-Kč