Archiv obsahuje nabídek

HORKÝ PRAMEN ŽIVOTA! AVON LIVE WITHOUT REGETS..

Cena

369,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 6x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2399738550  |  Nahlásit závadný obsah

PODÍVEJTE SE I DO MÉHO SUPER SHOPU VŠE ZA JEDINEČNÉ CENY

KLIKNI - HONZIKFIKSHOP !!!

Dobrý den!

Srdečně Vás vítám na mých aukcích :o)

Platné instrukce týkající se platby Vám přijdou ve výherním e-mailu od Aukra, čtěte pozorně!

Preferuji platbu předem na účet, který obdržíte v automatické zprávě z aukra.

Mrkněte na mé další aukce, kdyby Vás něco zaujalo, ušetříte na poštovném :o)

Prodávám ztělesněnou vůni života od AVON - druhá z kolekce REESE EXPRESSIONS - LIVE WITHOUT REGRETS EDP 50ml . Vůně je nová, nepoužitá a za super LUXUSNÍ cenu. Umíte prožít každý den naplno? Lásku, dobrodružství, všechny příležitosti co život nabízí. Znáte to? V břiše máte nutkání, nejít ve stopách stereotypu a zažít každý den, alespoň malé vyvedení do ráje vzrušujícího života. Stejně opojné a vzrušující pocity vyvolává i nová parfemovaná voda Live Without Regrets od Avonu. Jděte vstříc horké vášni, dobrodružství všedního života a vzpomínkám na voňavé letní pokušení... Neváhejte...!!!

Druhá z trilogie vůní od herečky Reese Witherspoon! Život je plný příležitostí, kterých bychom se neměli obávat! Live Without Regrets ztělesňuje umění žít každý den naplno! Live Without Regrets je koktejl z troufalé gardénie a jiskřivého bergamotu ozdobený sluncem políbenou ambrou. Představuji vám báječnou vůni pro ženy, které chtějí žít naplno. Vstupte do zahrady plné něžných frézií, sametových magnólií, gardénií a jasmínu, kde poupata černého rybízu doplňují nespoutaný bergamot a okvětní lístky konvalinky. Hry tónů tlumí mošus, ambra a voňavý mech, který vyvolá vzpomínky na horké letní noci! - Tváří této vůně je americká hvězda Reese Witherpoon.

Pyramida vůně:
horní složky - černý rybíz, bergamot, okvětní lístky konvalinky,
srdce vůně - gardénie, frézie, magnólie, jasmín,
základ vůně - mošus, ambra, bílý mech.

Kategorie: jemně kořeněná.

Použití:
Aplikujte přímo na kůži, nejlépe tam, kde proudí krev: na krku, rukou. Toaletní vodu jemně rozprašte z takové vzdálenosti, aby vám po styku s kůží nestékala.

ZA SUPER CENU!!!

 

 

Přihazujte pouze, máte-li o zboží skutečně zájem. Každý příhoz je závazný!

Pokud se mi do 10 dnů neozvete, zboží vystavuji znovu a žádám zpět provizi a vyvození důsledků nechávám na zprostředkovateli aukcí.

 

AVON je celosvětově vedoucí společnost přímého prodeje v oblasti kosmetiky - je špičkou i v oblasti vývoje nových technologií. Své výrobky prodává AVON ve více než 100 zemích světa a ročně je vytištěno 600 miliónů katalogů v 25 světových jazycích. Na českém trhu působí již od roku 1991. Oddělení výzkumu a vývoje AVON - SKIN CARE LABORATORIES v New Yorku každoročně vyvine a otestuje 600 výrobků. Mezi přední světové kosmetické firmy zařazuje AVON i více než 80 patentů. Tato internetová stránka není oficiální stránkou společnosti AVON Cosmetics, spol. s r.o. Žádné výrobky značky AVON nejsou testované na zvířatech. Výtěžky z prodeje některých produktů od AVONu pomáhají bojovat proti rakovině prsu a domácímu násilí.

 

Platbu očekávám do 10 dnů. Pokud potřebujete více času na zaplacení, neváhejte, napište, počkám! :o)

Komunikace je na prvním místě. V případě jakéhokoliv problému či dotazu mě neváhejte kontaktovat. Budu se Vám snažit odpovědět v co nejkratší době (obvykle do 1 dne).

 

Komentáře

1. Komentář je pro mě velmi důležitý a píšu ho hned po uděleni Vašeho – tím je mi jasné, že naše transakce byla úspešně dokončena.

2. Pokud by vznikli nějaké nepříjemnosti, tak před udělením negativního komentáře, mě prosím kontaktujte

– vše se dá rozumě vysvětlit, problémy vyřešit a urovnat ke spokojenosti všech. Děkuji.

Pokud chcete dostávat neustále novinky o mých aukcích, můžete si mě přidat ke svým oblíbeným prodejcům!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2399738550 jako závadnou?
Titulek nabídky: HORKÝ PRAMEN ŽIVOTA! AVON LIVE WITHOUT REGETS..