Archiv obsahuje nabídek

HRNEC VOK -TITANOVÝ INDUKČNÍ 32 CM - SUPER CENA !

Cena

699,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 14. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 5x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2414125454  |  Nahlásit závadný obsah

TITANOVÝ INDUKČNÍ HRNEC VOK 32CM !!
PRVOTŘÍDNÍ KVALITA ,JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA ,SUPER CENA

VHODNÉ K PŘÍPRAVĚ JÍDEL I BEZ TUKU !

ZÁRUKA 2 ROKY

NÁDOBÍ JE VHODNÉ PRO VŠECHNY TYPY SPORÁKŮ ELEKTRICKÉ,SKLOKERAMICKÉ , PLYNOVÉ,INDUKČNÍ

Obsah sady:

1X TITANOVÝ HRNEC VOK - 32 CM

1X SKLENĚNÁ POKLIČKA

VŠE VELMI PĚKNÉ, MODERNÍ

MRKNĚTE I NA DALŠÍ ZBOŽÍ V NAŠICH AUKCÍCH NEBO V SHOPU aldino

naleznete tam široký sortiment zboží za skvělé ceny !!

Dopřejte si tuto luxusní kvalitu za neuvěřitelnou cenu 699 Kč !!!

VŠE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT A PŘEVZÍT OSOBNĚ V NAŠICH PROVOZOVNÁCH V BRANDÝSE NAD LABEM A MĚLNICKÉM VTELNĚ

Věnujte prosím pozornost následujícímu návodu k použití a údržbě:- Před prvním použitím nádobí umyjte běžným prostředkem na mytí nádobí, anebo v myčce. Poté jej osušte a vytřete papírovou uťerkou namočenou do jedlého oleje, aby se mastnota vsákla do struktury hrnce. Toto je doporučeno i před každým novým vařením.

- K míchání používejte zásadně nekovové předměty, doporučené náčiní je plastové, silikonové a dřevěné. Potraviny nikdy nekrájejte v nádobí nožem. Použití nesprávného náčiní může vést k trvalému poškození povrchové úpravy.

- Připálená jídla lze snadno odstranit hadříkem, většinou stačí povrch jen lehce setřít. TIP: nádobí se nejsnadněji myje ještě teplé. Nikdy nepoužívejte k mytí nádobí drátěnky, nebo hrubé čistící prostředky.

- Nikdy zbytečně dlouho nezahřívejte prázdné nádobí, jednoduchý test vám ukáže, kdy mají nádoby správnou teplotu pro počátek smažení (do horké nádoby stříkněte pár kapek vody, perličky vody musejí praskat a „tančit“).

- Díky vysoce kvalitní povrchové úpravě je sice možné vařit téměř bez tuků a olejů, ale nezapomínejte na to, že tuky a oleje jsou důležitými „nositeli chutí“. S tímto nádobím se snadno naučíte vařit pouze s nezbytným množstvím tuků.

- Nádobí Titanium Expert je odolné do 260°C, ale vzhledem k možným nepřesnostem v údajích na jednotlivých sporácích, není doporučeno vkládat do trouby části s plastovými úchyty. Nádobí je možné umývat v myčce nádobí.

- Při vyjímání z trouby použijte suchou utěrku nebo rukavici, mějte na paměti, že úchyty budou stejně rozpálené, jako zbytek hrnce. Totéž platí při běžném vaření, teplota úchytů je ovšem v tomto případě o dost nižší.

- Nádobí je použitelné na všech dostupných typech sporáků a vařičů (elektrické, sklokeramické, indukční i plynové), ale jen v kombinaci s indukčními ušetříte až neskutečných 75% energie.

- Nádobí je vyrobeno ze čtyř vrstev (horní teflonová, vnitřní titanová, vnitřní hliníková a spodní teflonová). Poklice jsou vyrobeny z tvrzeného skla, jejich úchyty a úchyty pánví + rendlíku jsou vyrobeny z odolného plastu v kombinaci s nerezem.

Přeji vám mnoho příjemných chvil spojených s touto sadou nádobí prvotřídní kvality.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2414125454 jako závadnou?
Titulek nabídky: HRNEC VOK -TITANOVÝ INDUKČNÍ 32 CM - SUPER CENA !