Archiv obsahuje nabídek

IL DIVO - 2x vstupenka (sektor 001)

Cena

4 000,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25. října 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 60x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2324087429  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám dvě vstupenky na koncert "Pop operního kvartetu" konaný v pražské O2 Aréně

 

 IL DIVO

čtvrtek, 13.9.2012 od 20,00 hodin
sektor 001, řada 9, sedadla 9 a 10

 

 

KONEČNÁ CENA JE ZA OBĚ VSTUPENKY.

 

 

FENOMENÁLNÍ POP-OPERNÍ KVARTET IL DIVO PŘIJÍŽDÍ POPRVÉ DO ČESKÉ REPUBLIKY

 

Za pouhých osm let své existence prodali 26! miliónů alb, získali 150! zlatých a platinových desek ve 33 zemích, jejich pop-operní úpravy hitů od Toni Braxton, Barbry Streisand, Chrise Isaka nebo Franka Sinatry už padesátkrát obsadily první příčky v prodejních hitparádách a na posledním turné vyprodali všech 130 koncertů!
 
IL DIVO – nejslavnější operní pop vokální kvartet a nejúspěšnější kapela posledního desetiletí dle Classic Brit Awards 2011 se přijíždí poprvé představit českému publiku.
 
 
IL DIVO
Zázrak jménem IL DIVO je dílem hudebního manažera a producenta Simona Cowella známého především jako nelítostného porotce ze soutěže American Idol. Dva roky Cowell pátral po celém světě po mladých operních zpěvacích obdařených nejen „zlatem v hrdle“ ale i přitažlivým zevnějškem, až v roce 2003 konečně výběr uzavřel. Přísným sítem nakonec prošli španělský barytonista Carlos Marín, americký tenorista David Miller, švýcarský tenorista Urs Bühler a francouzský popový zpěvák Sébastien Izambard. V roce 2004 Il Divo debutovali eponymním albem, jež přineslo např. coververzi hitu Toni Braxton Unbreak My Heart nebo Sinatrovy skladby My Way a které okamžitě bodovalo. Deska, kterou skupina představila i v show Oprah Winfrey, se stala no.1 albem ve 13 zemích (včetně Velké Británie, kde z prvního místa sesadila Robbieho Williamse) a v 25 zemích obsadila TOP 5.
 
Jen o rok později následovalo album Ancora s úpravou skladby All By Myself nebo duetem se Céline Dion, kterého se jen za první týden prodalo neuvěřitelných 150 000 kopií.
 
V roce 2006 se Il Divo rozjeli na turné s Barbrou Streisand, s Toni Braxton nazpívali hymnu pro MS ve fotbale (2006 FIFA World Cup) The Time Of Our Life a vydali třetí, další multiplatinové, album Siempre. První příčky hitparád znovu obsadili v roce 2008 s deskou The Promise a vloni v listopadu se zatím poslední nahrávkou Wicked Game, které se jen do této doby prodalo už přes milión kopií.
 
A právě tomuto albu je věnováno aktuální světové turné Il Divo  & Orchestra In Concert, které vypuklo v únoru a po Velké Británii, Spojených státech, Austrálii, Jižní Africe a Asii se přesune do Evropy, kde 13.září zasáhne i Prahu.
 
Největší popové hity v pop-operní úpravě i zbrusu nové písně z alba Wicked Game v mistrovském podání šarmantního kvartetu Il Divo a vizuální zážitek ze scény navržené letitým spolupracovníkem Celine Dion Brianem Burkem – to vše bude tuzemské publikum moci už brzy okusit.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2324087429 jako závadnou?
Titulek nabídky: IL DIVO - 2x vstupenka (sektor 001)