Archiv obsahuje nabídek

Italská krásná lněná halena

Cena

110,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 15x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2364669871  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám krásnou italskou lněnou halenu s krásnou výšivkou a lesklýmy glitry.  Nové zboží, je pouze zkoušená. Barva bílá. Materiál 100% len. Vel M, rozměry š. 46 cm, d. 57 cm, rameno 12 cm, rukáv 58 cm, rukáv dole není do manžety 2x13 cm.

Všechny aukce jsou konečné a nevratné!
Pečlivě měřte velikosti, špatně změřené věci neberu zpět. Jedná se většinou o outletové, tedy nové zboží, nebo zboží ztažené z obchodu . Případné vady jsou popsány a detailně zobrazeny, některé věci jsou bez visaček, nebo mají přestřiženou cedulku.
Rozměry se snažím dávat skutečné a jsou měřeny v klidovém stavu.
Váš příhoz v aukci znamená souhlas se všemi pravidly, která jsou zde uvedená.
Příhozy neruším
Výměna je možná jedině v případě, že bych přehlédla nějakou vadu. Proto mne prosím ihned kontaktujte po obdržení vydražené věci.

Zboží zasílám vždy ten den,kdy přijdou peníze na účet. Při případném zpoždění odeslaní zásilky Vás budu informovat. Při udělení komentáře za dlouhé dodání zásilky se nejdříve podívejte, kdy jsem zásilku odeslala, neboť za dlouhé doručení ze strany pošty já opravdu nemohu !!!

Na DOBÍRKU zásadně NEPOSÍLÁM

Osobní převzetí bohužel není možné.

Koukněte na mé ostatní aukce, ušetříte na poštovném.
Jako výraz spokojenosti mi můžete po obdržení balíčku udělit hodnocení a tím ukončit náš společný obchod. Pokud je vše v pořádku, velmi ráda vám jej udělím také.     
Platba je požadovaná předem na číslo účtu, které je uvedené u mých aukcí.

Jestliže dražíte další věci, od první aukce je možné přihazovat do 5ti  dnů na další aukce, pak bude zboží odesláno v jednom balíčku za poštovné uvedené níže. Zboží vydražené po 5ti dnech bude zasíláno s plným poštovným. ve výši 70,-Kč za 1 kus, 80,-Kč dva kusy atd, jak je uvedeno níže. Děkuji za pochopení, ale nemohu čekat 14 dní, jestli ještě někdo něco vydraží a pak od první aukce čekat třeba tři týdny na peníze, což už se mi stalo a nakonec zboží nebylo vůbec zaplaceno.

Poštovné  je většinou  na dobírku - 70,- Kč, při více zakoupených věcí je poštovné vyšší – 2 ks 80,- Kč a za každý další kus + 10,- Kč. K poštovnému je připočteno i balné.Lze poslat i obyčejně, ale v tom případě neručím za to, že pošta balíček doručí. Již  se jich pár ztratilo. Za poštu neručím, peníze v tomto případě nevracím.
Platbu očekávám do pěti pracovních dnů po ukončení aukce a o provedené platbě mne vždy informujte.
Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo aukce a do zprávy pro příjemce svoje příjmení.
Pokud platba v termínu nenaběhne, pošlu  připomenutí .

Přeji příjemné aukrování !

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2364669871 jako závadnou?
Titulek nabídky: Italská krásná lněná halena