Archiv obsahuje nabídek

JK-0049 SAKO z EFEKTNÍM zapínáním a stojáčkem

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 01. září 2014
  • Nabídka byla zobrazena: 1169x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 4171749510  |  Nahlásit závadný obsahPřepravné se platí za každý kus v zásilce!
Přeprava 100 Kč/ks + pojištění 35 Kč/balíček.

Přepravné za zaslání jedné a více věcí v JEDNÉ zásilce je tedy:

1 kus 135,00 Kč
2 kusy 235,00 Kč
3 kusy 335,00 Kč
tj. každý další kus + 100,00 Kč.

Přepravné je vyšší z důvodu odesílání zboží ze zahraničí (Thajsko, HongKong), kde se cena navyšuje za gramy v zásilce. Žádosti o snížení přepravného nám nezasílejte, nebude Vám vyhověno. Zaslání na dobírku není možné.Upozornění! Při nákupu na našich aukcích, souhlasíte s níže uvedenými podmínkami:

1) Příhozy na aukcích z žádného důvodu nerušíme, žádosti o jejích zrušení ignorujeme. Taktéž nesouhlasíme se zrušením obchodů, své nákupy a přihození si řádně rozmyslete!

2) Z důvodu Vaši bezpečnosti a ochrany osobních údajů nepodáváme žádné informace a také nekorespondujeme s uživateli, kteří nakoupili z cizího účtu a zasílají zprávy z jiné e-mailové adresy, než kterou mají uvedenou v nastavení na Aukru.

3) Pokud budete chtít zaslat balíček na jinou adresu, musí nám tuto informaci zaslat ze své e-mailové adresy uživatel, na něhož je účet na Aukru veden.

4) Nekomunikujeme prostřednictvím SMS zpráv.
5) Neslučujeme objednávky z různých uživatelských účtů.

Platba

1) Platba za vydražený předmět musí být provedena do 10 dnů od okamžiku zakoupení.

2) Údaj o čísle účtu a ostatní pokyny nutné k provedení platby jsou uvedeny ve výherním e-mailu od Aukra, který byste měli obdržet na svoji e-mailovou adresu po výhře v aukci. U aukcí typu "kup teď" se Vám údaje také zobrazí na monitoru vzápětí po provedení příhozu.

3) Jediným možným způsobem úhrady je platba předem, a to buďto na náš účet vedený v české bance v měně CZK nebo na účet společnosti Aukro (PayU).

4) Ve zprávě pro příjemce (titulu platby) je nutno uvést Vaše uživatelské jméno na Aukru, tento chybějící, nebo nesprávně uvedený údaj může ztížit identifikaci platby a prodloužit dobu odeslání.

5) Objednávku považujeme za uhrazenou, až po obdržení celé částky k úhradě.
Proto upozorňujeme zákazníky, kterí přováději úhradu vkladem v hotovosti na náš účet v bance, že jsou povinni k celkové částce objednávky připočítat poplatek za vklad na pokladně ve výši 10,- Kč. Klienti platící z účtu v cizí měně, musí platbu provést tak, aby nás banka nezatížila poplatky za zahraniční převod (OUR).

6) UPOZORNĚNÍ - nepřijímáme platby zaslané poštou na naši domácí adresu!

7) Objednávky jsou zasílány na základní adresu uvedenou na Aukru, v případě, že si budete přát zaslání na jinou adresu, podklady nám musí být zaslány obratem po provedení nákupu na aukci.

UPOZORNĚNÍ! Nikdy nepoužíváme pro zaslání adresu, kterou máte uvedenou v nastavení na Aukru v záložce "Adresa pro doručení".

Odeslání

1) Veškeré zásilky jsou podávány jako prioritní letecké zásilky.

2) Zásilky jsou obvykle doručeny za 4 - 15 pracovních dnů od okamžiku odeslání (většinou za týden), někdy se ovšem může vyskytnout i větší zpoždění.

3) Nemáme žádný vliv na dobu doručení a proto neneseme žádnou odpovědnost za opoždění způsobené poštou!

4) V případě ztráty zásilky, zaručujeme vrácení platby nebo opětovné odeslání. Platba je vrácena až po ukončení reklamace na odesílací poště.

5) Upozorňujeme, že nákupem na našich aukcích, uskutečňujte pořízení předmětu na území třetí země (viz místo prodeje v titulu aukce), což znamená, že se při následném dovozu zboží na území EU se stáváte dovozcem. V případě dovozu zásilek nepatrné hodnoty (do 22 EUR), nebo v případě zasílání zásilek mezi soukromými osobami pro jejich potřebu, není zboží předmětem cla ani DPH, celní úřad je osvobozuje od daně automaticky. Pokud však dojde k vyměření daně z důvodu nadlimitní hodnoty, jste povinni jej uhradit.

Nejedná se o dodatečné navýšení ceny prodejcem, jelikož daň vybírá příslušný úřad v ČR pouze od příjemce zásilky.

Na tuto proceduru v ČR nemáme žádný vliv, jelikož obchodujeme výhradně ze zahraničí.

Vrácení zboží

1) Kupující má nárok na vrácení zboží bez udání důvodu.

2) Předmět musí být vrácen společně s originální obálkou do 14 dnů od datumu doručení uvedeného na poštovním razítku.

3) Vrácené zboží nesmí být používáno.

4) Vracíme pouze zaplacenou částku za zboží. Platbu provádíme do 7 pracovních dnů od doručení vrácené zásilky, a to po odečtení nákladů na bankovní převod ve výši 20,- Kč.

5) Upozornění! Barevné provedení předmětů zobrazených na Vašem počítači je závislé od technických parametrů a nastavení zobrazení monitoru. Barevný odstín se proto může lišit od skutečné barvy produktu.Z výše uvedených důvodů neuznáváme reklamace z důvodu neshody barévného odstínu.

6) UPOZORNĚNÍ: výše uvedené podmínky se týkají pouze předmětů pořízených v aukcích typu "KUP TEĎ". Neakceptujeme vrácení zboží, které bylo zakoupeno na standardních aukcích s přihazováním.

Vzhledem k nákladům spojeným s vrácením (poštovné, náklady na bankovní převod), doporučujeme vystavení předmětu na vlastní aukci. V tomto případě souhlasíme s využitím našich fotografií a popisu aukce.
                                   
Na Prodej:
Bunda

Není předmětem aukce:


Převládající materiál:
Polyester s přídavkem elastanu.
Popis předmětu:
HIT PODZIMU!
Nádherně zdobené sako se stojáčkem a výraznými knoflíky. Zapínání na poutko.
Střih, který dobře tvaruje postavu.

Máme pouze modrou a černou barvu!!!
Barvy k výběru:
BK BL

Upozornění: V případě, že se jedná o aukci s možností výběru barvy, informaci o zvolené barvě nám zašlete e-mailem IHNED po provedení nákupu. Uvádějte KÓD BARVY který je u obrázků.

           
BKBL

ML SM
Pas 39 36
Délka 62 61
Ramena 39 37
Prsa 49 47
Délka rukávu (vnitřní) 45 44

Míry jsou uvedené v cm. Hodnoty uvedené v nějakém rozsahu zobrazují roztažitost materiálu.
Pokud není uvedeno jinak, jedná se o šířku předmětu, nikoliv o obvod.
Odchylka od uvedených rozměrů může být +/- 2cm.
Číslování uvedené v tabulce je námi navrhovaná velikost. Nemusí se shodovat s číslováním uvedeným na visačce produktu.
Na této aukci nabízíme velikost ML.
Upozornění! Velmi důležité !!!
- Potvrzením nabídky „KUP TEĎ“ ZÁVAZNĚ POTVRZUJETE OBJEDNÁVKU. Upozorňujeme, že nákup se Vám nezobrazí v ZAKOUPENÝCH předmětech IHNED – může to trvat i několik minut, proto nenakupujte stejnou věc obratem znovu!

- Před přihozením se seznamte s našimi pravidly, příhozy a nákupy z žádného důvodu nerušíme.

- Naše zprávy odesílané na SEZNAM.CZ často docházejí do SPAMové schránky, kontrolujte si ji prosím!

- Preferujeme úhradu na PayU nebo náš účet číslo: 5504981001/5500

- Tento účet slouží pro platby registrovaných uživatelů. Neregistrovaní uživatelé musí platit pouze přes PayU!

- Podmínkou pro zaúčtování platby je uvedení ve zprávě pro příjemce Vašeho uživatelského jména (nicku). V případě, že nick nebude uveden, nebo bude uveden chybně, platba bude přiřazena k objednávce s velkým opožděním! Do variabilního symbolu uvádějte číslo jedné Vaši aukce.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 4171749510 jako závadnou?
Titulek nabídky: JK-0049 SAKO z EFEKTNÍM zapínáním a stojáčkem