Archiv obsahuje nabídek

Katalog První severočeská továrna na kovové zboží

Cena

300,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 16x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2393215965  |  Nahlásit závadný obsah

37066

        Německo – česky

 

Severní Čechy – Severočeská továrna na kovové zboží

pro domácnost

 

Rössler, Adolf

 

Erste Nordböhmische Metallwarenfabrik. Katalog 511.

 

Niedereinsiedel u. Sebnitz Sa. (1928).  29,2 x 22,7 cm. * Velice mnoho vyobrazení. * 18 neč. listů, 49 č. listů a 11 neč. listů. Původní brož. vazba (poškozena). – Popisy ve 4 jazycích.

 

- Stav viz foto.

 

- Nabídka košíčků na chléb, různých podnosů, sklenice na čaj, soubory na moka, na likér, poháry, krabice na cigarety, doutníky a zápalky, nádobky na máslo, sypátka, karafinky, stojací, nástěnné a noční lampy,  lampičky k obrazům a j. 

 

- Die Abb. von Bratkörben, Tortenplatten, Kaffee- u. Teeservicen, Weinkühler, Bierwärmer, Aschenschalen, Ziggaren-, Zigaretten und  Zündholzbüchsen, Tischplatten, Schach-, Rauch- u. Blumentische, 

Fruchtkörbe u. Fruchtkörbchen, Butterdosen, Streuer u.v.a.    

 


- Forma předmětů může být fotoaparátem zkresleně znázorněna. 

 

- Případné světlé lesklé místo na fotos způsobeno fotobleskem.

*

Nejprve klikněte na stránku "O mně": S Vaším příhozem zároveň souhlasíte s našimi podmínkami, které jsou v plném znění uvedeny na stránce "O mně" (klikněte vpravo na slovo „Prodejce“ a dále na „O mně“).

 

Výňatek z našich podmínek:

Platba: prosíme přímo na náš účet (spolehlivost zaručujeme, viz komentáře o nás). Číslo NAŠEHO účtu Vám bude sděleno ve Zpráva od prodejce“, která bude připojena ke zprávě od Aukra, že jste aukci vyhráli.

Dražte pouze tehdy, jste-li schopni a ochotni částku uhradit tak, aby byla nejpozději sedmý den již připsána na NAŠEM účtu (z důvodů našich pravidelných cest do zahraničí). Proto doporučujeme úhradu provést do 3 dnů po vyhrané aukci. Nejste-li schopni, tak Vás ze srdce žádáme, aby jste se této aukce neúčastnili. Tím si ušetříme oboustranně vzniklé problémy.

 

Osobně nepředávám - Na dobírku nezasílám.
 

Aukce se účastněte pouze tehdy, budete-li s výší ceny za dopravu srozuměni. V ceně za dopravu není pouze poštovné, ale mimo jiné i obalový materiál, který obnáší mnohdy až do 30,00 Kč, aby se zásilka nepoškodila.

 ---- Zahraniční zájemci ze západoevropských států a Slovenska musí
před příhozem se mnou domluvit způsob platby a dopravu ( „Položit prodejci otázku“). Platba nesmí být převáděna na můj účet v ČR. Do Polska a jiných dalších států NEZASÍLÁM. 


---- Interessenten aus den westeuropäische Staaten und Slowakei
müssen vor der Teilnahme mit mir Art der Bezahlung und Versand vereinbaren (klicken auf „Položit prodejci otázku = Frage an den Verkäufer). KEIN VERSAND nach Polen und anderen  Staaten.

Jděte též na naše aukce lada789 

 

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2393215965 jako závadnou?
Titulek nabídky: Katalog První severočeská továrna na kovové zboží