Archiv obsahuje nabídek

Kombo Kustom HV30

Cena

5 800,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. prosince 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 11x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 5659119750  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám výkonné hybridní kombo Kustom HV30 (prodáváno i jako HV30T na některých webech). Důvodem prodeje je jeho nevyužití a nedostatek času.

Použit byl párkrát, starý je cca 2,5 roku. Plně funkční.

 

Má pár kosmetických vrypů do kůže

 

Kombo obsahuje také integrovanou jednotku pro celou řadu efektů. Možno hrát klasickou rockovou kytaru nebo tvrdší zkreslené styly.

 

Mělo mi sloužit k naučení se hře na kytaru. Bohužel nebyl čas a tak jako úplný hudební analfabet přikládám popis z prodejních webů a případný odkaz na anglické stránky přímého výrobce. Na odkazovaných stránkách k nalezení i video.

 

Osobní převzetí preferuji kvůli váze předmětu. Za stav a funkčnost ručím jako u ostatních mých aukcí.

Možno domluvit si na předvedení.

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=dRHoGk9ynV4

 

Oficiální web (anglicky)

Kustom HV30T: 

 

Hybridní kytarové kombo s elektronkou 12AX7 v předzesilovači, výkon 30W, 1x12 "Celestion reproduktor, 2 kanály (Rhythm a Lead), EQ, 16 hybridních efektů, nezávislý Reverb, XLR - Speaker simulace, sériová efektová smyčka, footswitch: volba kanálů, volba efektů , hmotnost 12,25 kg. 
  Kytarové kombo HV30T je dvoukanálové hybridní kombo s výkonem 30W, které hravě utáhne domácí cvičení, zkoušky s kapelou a dokonce i malé koncerty. Srdcem aparátu je lampový předzesilovač s jednou elektronkou typu 12AX7, která zaručuje příjemné, přirozené a hřejivé zkreslení. Koncový zesilovač je tranzistorový no na svůj výkon dokáže produkovat opravdu solidní hlasitosti přes vestavěný 12 "reproduktor značky Celestion. Nasucho nezůstanou ani milovníci efektů. K dispozici je totiž až 8 digitálních efektů. Při domácím cvičení určitě oceníte vstup pro mp3 přehrávač a výstup na sluchátka. kombo váží pouhých 12,25 Kg, což z něj dělá jeden z najprenosnejších aparátů ve své výkonové třídě.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 5659119750 jako závadnou?
Titulek nabídky: Kombo Kustom HV30