Archiv obsahuje nabídek

Konec s vlhkostí ve Vašem autě DUMP OFF 5+1 ZDARMA

Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 14. září 2012
 • Nabídka byla zobrazena: 17x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2383891805  |  Nahlásit závadný obsah

!!!!ABSOLUTNÍ NOVINKA v ČR!!!!!

AKCE 5+1 ZDARMA!!!

Diatomitový

 pohlcovač vlhka do auta

 Dump-Off

od společnosti Marse

 

DRAŽÍTE 1 BALENÍ ZA 59 Kč

 

PŘI NÁKUPU 5 BALENÍ ŠESTÉ BALENÍ OBDRŽÍTE AUTOMATICKY ZDARMA!!!

SITUACE NA JARO A V LÉTĚ:

V JARNÍM ODBOBÍ, KDY JE TAKÉ ZVÝŠENY VÝSKYT DEŠŤOVÝCH DNŮ A ČASTO NASEDÁTE DO AUTA Z KAPKAMA DEŠTĚ NA SVÉM ODĚVU, ZVYŠUJETE VLHKOST INTERIERU AUTA, PROTOŽE SE KAPKY ODPAŘÍ A ZŮSTANE VLHKO V AUTĚ. KUMULUJE SE PAK V SEDADLECH, OBLOŽENÍ A MÁ PAK PODSTATNÝ VLIV NA MLŽENÍ OKEN.

POKUD V LÉTĚ ZAČNE HUSTĚ PRŠET A OCHLADÍ SE, TAK MÁME PROBLÉMY S TÍM, ŽE UVNITŘ VOZU JE TEPLEJI NEŽ VENKU A TAK SE NÁM ZAČNE ZAPAŘOVAT PŘEDNÍ SKLO, COŽ JE PŘI JÍZDĚ ZNAČNĚ NEPŘÍJEMNÉ. TAKÉ LETNÍ OBDOBÍ V KOMBINACI S VLHKEM JE IDEÁLNÍ PROSTŘEDÍ PRO TO, ABY VE VĚTRACÍM SYSTÉMU A V KLIMATIZACI ZAČALA BUJET PLÍSEŇ. MY JI NEVIDÍME, ALE SPORY SI PŘÍMO VYFUKUJEME DOVNITŘ VOZU, ATAK JE PAK VESELE DÝCHÁME. ZEJMÉNA ALERGICI VĚDÍ, CO TO PAK PRO NĚ ZNAMENÁ. TAKÉ SE NĚKDY DIVÍME, PROČ DĚTI V LÉTĚ KAŠLOU BEZ ZJEVNÉ PŘÍČINY. pOKUD MÁTE VLHKO V AUTĚ, TAK PAK TO MŮŽE BÝT JEDNOU Z PŘÍČIN, KTERÉ PAK POSTUPNĚ MOHOU VÉST K BRONCHITÍDĚ.

SITUACE V ZIMĚ

KOLIKRÁT SE VÁM JIŽ STALO, ŽE JSTE NEMOHLI IHNED ODJET JENOM PROTO, ZE JSTE PROSTĚ MUSELI ČEKAT, AŽ ZAMLŽENÉ SKLO VE VAŠEM AUTĚ BUDE ČIRÉ? NEPOMÁHALO UTÍRÁNÍ, PROTOŽE SKLO BYLO IHNED ZAMLŽENÉ ZNOVA! A CO V ZIMĚ, KDYŽ JSTE MUSELI ŠKRÁBAT SKLO ZEVNITŘ, PROTOŽE VLHKO VE VAŠEM AUTĚ BYLO PŘÍČINOU NÁMRAZY UVNITŘ VOZU!!!

NEMUSÍME SI NALHÁVAT, NEEXISTUJE MOŽNOST, JAK ZABRÁNIT, ABY SE VLHKO DOSTALO DO VAŠEHO AUTA. VODNÍ PÁRA, KTEROU VYDECHUJEME, VŠECHNY KAPKY DÉŠTĚ ČI VLOČKY SNĚHU NA OBLEČENÍ NEBO OBUVÍ PROSTĚ NEODSTRANÍTE A VLHKO, KTERÉ SE BĚHEM JÍZDY OBLEČENÍ ODPAŘÍ, ZŮSTÁVÁ VE VAŠEM AUTĚ!!! A URČITĚ VÁM NEJSOU CIZÍ PERNAMENTNĚ MOKRÉ KOBEREČKY.


 

JE TADY MOŽNOST, JAK VLHKU V AUTĚ PODSTATNÝM ZPŮSOBEM ZABRÁNIT, PROTOŽE VÁM NABÍZÍME UNIKÁTNÍ VÝROBEK JAKÝM JE

Dump - Off

Jak funguje Dump-Off

Dump-Off byl speciálně navržen tak, aby začal fungovat tehdy, když vlhkost vzduch v autě je vyšší než 50%. Diatomit obsaženy v speciálním obalu začne vstřebávat vlhko tehdy, když nám nepracuje větrání (třeba když auto stojí v noci na parkovišti), díky tomu vysoce snižuje nebo úplně eliminuje usazování vodní páry na oknech (závisí od vlhka uvnitř vozu). Aplikace prostředku Dump –Off nám ušetří spoustu času, který strávíme zejména v mrazivých dnech škrábáním vnitřní strany skel vozu nebo když čekáme, až se auto nahřeje a vnitřní námraza zmizí. Pokud jsme v autě, jedeme a máme zapnuté topení a větrání, tak prostředek vlhkost neabsorbuje, protože působením průtoku teplého vzduchu poklesne vlhkost pod 50 %. Tím se značně prodlouží doba, kdy prostředek Dump – Off může fungovat.

 

 

Na trhu není obdobný prostředek, jako je Dump – Off. V případě, že ve Vašem autě máte vlhkost mnohem větší, než je obvyklé ( zřejmě Vám někde mikroskulinami lehce zatéká) ideální je umístit 2 balení na Dump – off na palubní desku.

Dump –Off je absolutně bezzápachový, je chemicky neutrální a hlavně Vám z něho nic nevyteče a nepoškodí palubovku či sedadla!!! Můžete jej také umístit na podlaze pod sedadly nebo v boční přihrádce bez rizika poškození interieru vozu!!!

DIALOMITOVÝ GRANULÁT

 

DUMP - OFF JE VÝSLEDKEM NĚKOLIKALETÉHO LETÉHO VÝZKUMU A TESTOVÁNÍ

 

FUNKCE VÝROBKU:

· PODSTATNĚ ZABRÁNÍ MLŽENÍ SKEL

· PODSTATNĚ ZABRAŇUJE MIKRO I MAKRO KOROZI, ZEJMÉNA U CITLIVÉ AUTOELEKTRONIKY

· VE VYSOKÉ MÍŘE ELIMINUJE VNITŘNÍ VLHKOST VE VAŠEM AUTĚ

· CHRÁNÍ KLIMATIZACI AUTA PŘED VLHKEM

· CHRÁNÍ KLIMATIZACI PŘED BUJENÍM PLÍSNÍ

· PODSTATNÝM ZPŮSOBEM ZAMEZUJE VNITŘNÍ KOROZI ZEJMÉNA V MÍSTECH, KDY BYLY KOVOVÉ SOUČÁSTÍ SVAŘOVÁNY

· ZAMEZUJE USAZOVÁNÍ VLHKA V SEDADLECH A OBLOŽENÍ

A V TÉTO SOUVISLOSTI JE NÁŠ VÝROBEK SCHOPEN ELIMINOVAT I ČÁST NEPŘÍJEMNÝCH PACHŮ, KTERÉ S SEBOU VLHKOST V AUTĚ PŘINÁŠÍ.

TENTO UNIKÁTNÍ PRODUKT :

 • NENÍ TOXICKÝ
 • JE CHEMICKY NEUTRÁLNÍ
 • NEPŮSOBÍ AGRESÍVNĚ
 • PO POUŽITÍ SE ŘADÍ MEZI KOMUNÁLNÍ ODPADY
 • JE BEZ ZÁPACHU
 • JE ZABALEN V PRACHU NEPROPUSTNÉM OBALU TYPU Tyvek®
 • SPLŇUJE EVROPSKÉ NORMY 2002/95/WE – RoHS A 2009/951/WE –DMF
 • JE BEZPEČNÝ PRO LIDÍ A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
 • JEDNODUCHÁ APLIKACE – SÁČEK VYNDÁME Z OCHRANNÉHO OBALU PŘIDÁME ŠNŮRKU A ZAVĚSÍME V AUTĚ STEJNĚ JAKO VOŇAVÉ PAPÍROVÉ STROMEČKY, NEBO JEN ODBALÍME A VLOŽÍME DO KAPSY BOČNÍCH DVEŘÍ

A TAK TO VYPADÁ VE FABRICE, KDE SE DUMP - OFF VYRÁBÍ .....

 

VÁŠ NÁKUP VÁM ZAJISTÍ, ŽE PO DOBU FUNGOVÁNÍ PREPARÁTU ZAJISTÍTE VAŠEMU AUTU TAKOU ÚROVEŇ VLHKOSTI VZDUCH V AUTĚ, JAKÁ JE PŘÍPUSTNÁ PRO SPRÁVNÉ A BEZPEČNÉ FUNGOVÁNÍ ELEKTRONIKY A NEBUDE PROSPÍVAT VYTVÁŘENÍ PLÍSNÍ A RŮZNÝCH STUPŇŮ KOROZE!!!!

VÝROBEK FUNGUJE NA STEJNÉM PRINCIPU, JAKO DOMÁCÍ ODVLHČOVAČE S JEDNÍM ROZDÍLEM, ŽE VLHKOST SE SHROMAŽĎUJE UVNITŘ VYSOCE POREZNÍHO MATERIÁLU, KTERÝ JE UVNITŘ SÁČKU


GRANULÁT, KTERÝ SÁČEK O VELIKOSTI 6,5 CM X 11 CM OBSAHUJE, JE VYROBEN Z NEJLEPŠÍHO PŘÍRODNÍHO POHLCOVAČE VLHKA!!!


OPROTI CHLORIDU VAPENATÉMU, KTERÝ SE BĚŽNĚ POUŽÍVÁ A MÁ ÚČINNOST 20%, NÁŠ PREPARÁT MÁ ÚČINNOST AŽ 70%.


V PRŮBĚHU PÁR DNŮ OD POVĚŠENÍ VE VAŠEM AUTĚ UVIDÍTE HMATATELNÝ VÝSLEDEK - SÁČEK ZAČNE BÝT PO PÁR DNECH TĚŽŠÍ VLIVEM ABSORBOVANÉHO VLHKA!!! SÁČEK VÁM VYDRŽÍ PŘI STANDARDNÍ VLHKOSTI V AUTĚ KOLEM 90 DNŮ.


PAMATUJTE, ŽE VY A VAŠE DĚTÍ MÁTE JEN JEDNO ZDRAVÍ A PLÍSNĚ, KTERÉ VLIVEM VLHKA VE VAŠEM AUTĚ SE NESKUTEČNĚ MNOŽÍ A V AUTĚ KOLUJÍ JEJICH ZÁRODKY, MŮŽETE PROSTŘEDNICTVÍM NAŠEHO PROSTŘEDKU PROTI VLHKU PODSTATNÝM ZPŮSOBEM ELIMINOVAT!!!

A POKUD MÁTE ALERGIÍ, TAK PROSTĚ NEVÁHEJTE!!!

A pokud chcete majiteli auta jen tak udělat radost, nebo potřebujete k dárku nějaký malý přídavek nebo malou pozornost, tak si buďte na 100% jistí, že darováním tohoto výrobku nic nezkazíte !!!

 

 

 

V případě nákupu více balení (i z jiných aukcí ) platíte pouze jedno poštovné !!!

  

Nakupujte u a+SUPERPRODEJCE!!!

MÁTE JISTOTU, ŽE SE JEDNÁ O

SPOLEHLIVÉHO A PROVĚŘENÉHO  

DODAVATELE !!!

 


 


 

BUDETE SAMI PŘEKVAPENÍ, KOLIK VLHKA JE VE VAŠEM AUTĚ!!!

 

NANOIMPREGNANT DO OBUVI,PŘÍPRAVEK

PROTI NEPŘÍJEMNÝM PACHŮM

DESINFEKCE A ANTIZÁPACH

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2383891805 jako závadnou?
Titulek nabídky: Konec s vlhkostí ve Vašem autě DUMP OFF 5+1 ZDARMA