Archiv obsahuje nabídek

Kožené pouzdro pro Galaxy Note

Cena

299,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 24x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2388365347  |  Nahlásit závadný obsah


O nás

Prodáváme smartphony, které běžně v České republice neseženete. Specializujeme se na prodej kvalitních přístrojů, které se prodávají např. USA či v Německu a Velké Británii, u nás je však z důvodu rozhodnutí výrobce v běžných obchodech neseženete. V nabídce nechybí ani praktické příslušenství pro chytré telefony - pouzdra, ochranné fólie či akumulátory s vysokou kapacitou.

Popis produktu

Koupili jste si luxusní telefon Samsung Galaxy Note a řešíte, jak ho ochránit před škrábanci a dalším nebezpečím okolního světa? Vyzkoušejte toto elegantní kožené pouzdro. Pouzdro je vyrobeno přesně pro Samsung Galaxy Note, telefon v něm sedí na milimetr přesně.

K pouzdru dostaneté také ochrannou folii na displej. Je čirá, nemění podání barev a její rozměry přesně odpovídají displeji Samsungu Galaxy Note


Doprava

Přepravu zásilek zajišťuje Česká pošta. Všechny balíky či jiné zásilky jsou kvalitně zabalené, aby se předešlo poškození během transportu. Používáme rovněž speciální výplňový materiál, který zajišťuje vysoký komfort zboží při přepravě. Veškeré zásilky jsou pojištěné. V případě ztráty či poškození balíku během přepravy vám automaticky zašleme nové zboží, není nutné čekat na vyřízení reklamace u České pošty.

Platba

Za objednané zboží je možno zaplatit bankovním převodem na účet u Komerční banky či hotově při převzetí zboží (dobírka). Po předchozí dohodě si rovněž můžete zakoupené zboží osobně vyzvednout a zaplatit v naší provozovně v hotovosti. Při platbě převodem prosím zadávejte číslo aukce do kolonky variabilní symbol a do poznámky vepište přezdívku z Aukra (pouze tu), urychlíte tak identifikaci platby a tím i odeslání zboží. Před nákupem se prosím seznamte se všemi informacemi, které poskytujeme na Aukru - zejména v této aukci a na stránce "O mně".

Kontakt

S libovolným dotazem nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese aukro@chytremobily.cz. Na e-maily odpovídáme zpravidla do 12 hodin. Lze rovněž využít kontaktní formulář v této internetové aukci.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2388365347 jako závadnou?
Titulek nabídky: Kožené pouzdro pro Galaxy Note