Archiv obsahuje nabídek

Křišťálový flakon Moser na parfém s vapem od 1,-Kč

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 207x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2403284006  |  Nahlásit závadný obsah

 

Information in English for buyers from:
Belarus, Bulgaria, Kazakhstan, Hungary, Poland, Russia, Romania, Serbia and Ukraine bellowNezapomeňte se podívat na mých právě probíhajících

100 aukcí od 1,- Kč!

Všechny končí příští středu 20. června v 21 hodin!
(Aukce končí ve stejný okamžik, přihoďte si proto s dostatečným předstihem!)

 

 

 

Dobrý den,

 

předmětem této aukce je stylový flakon originál Moser z čistého, bezolovnatého křišťálu, ručně foukaný, broušený a leštěný s rozprašovačem/ vapem. Vyrobeno v české republice v 90. létech. Vynikající stav, použito jen několikrát. Rozměry: v 165 mm x š 103 mm. Váha cca 2 kg. Původní cena 4.500,-Kč.

 

Děkuji za váš zájem! 

OSOBNÍ PŘEVZETÍ - dodatečná podmíněná nabídka:

===================================

 

Osobní převzetí této položky nabízím POUZE pod podmínkou předchozí platby a

připsání ceny položky a uvedeného poštovného na účet 670100-2208856632/6210 max. do pondělí 25. června 12:00 hod. Při osobním převzetí položky vám pak bude částka za poštovné vrácena v hotovosti. Z důvodů špatných zkušeností s nespolehlivosti mnohých nakupujících běžně neakceptuji platbu při předání.

 

Osobní převzetí bude možné POUZE v pondělí 25. června mezi 16 - 20 hod. v Praze 6.

Další termín pro osobní převzetí není z technických důvodů možný. Nedomluvíte-li si na tuto dobu osobní převzetí na čísle 773 149 506, vaše položka vám po 25. červnu bude standartně zaslána poštou.

 

 

 

 

 

 

 

Toto jsou mé podmínky prodeje. Přihazováním/ zakoupením položky v aukci je berete na vědomí a vyjadřujete s nimi souhlas.

 

 

KOMUNIKACE

Z časových a technických důvodů není v mých silách odpovídat na všechny vaše případné dotazy pokládané prostřednictvím Aukro formuláře "Položit prodejci otázku". Popisy a obrázky položek se snažím zpracovat tak, aby dodatečné dotazy nebyly třeba. Budete-li i přesto nějaký doplňující dotaz mít, zavolejte mně přímo na Vodafone mobil 773 149 506 nebo pošlete SMS a já se vám obratem ozvu zpět.

 

PLATBA

Platbu provedťe co nejdříve po skončení aukce na účet mBank č. 670100-2208856632/6210. Vaše objednávka je závazná a má povahu návrhu na uzavření smlouvy. Položka bude odeslána teprve po připsání částky za položku + poštovné na výše uvedený účet. Připsání částky na tento účet musí proběhnout maximálně do 7 kalendářních dní od ukončení aukce. V opačném případě by z vaší strany došlo k porušení Obchodních podmínek Aukra. V tom případě bych byl nucen Aukro obratem informovat, udělit vám negativní komentář, vaši objednávku stornovat a zadat ji do opětovného prodeje.

 

POŠTOVNÉ/ PŘEPRAVA

Vaše položka bude pečlivě zabalena a doručena na vaši adresu, kterou máte uvedenu ve svém Aukro profilu nebo kterou mně sdělíte bezprostředně po skončení aukce (nebudou-li vaše doručovací údaje úplné a položku tudíž nebude možné v termínu odeslat, doručení položky se logicky prodlouží; nebudou-li vaše doručovací údaje dodány max. do 7 dní od skončení aukce, budu postupovat stejným způsobem jako v případě nepřipsání částky na účet viz. odstavec výše).

 

 

Vaše položka vám bude doručena během 10-14 dní od připsání platby na účet, typicky však dříve v závislosti na druhu přepravy a dalších faktorech (víkendy, apod.). Vezměte prosím na vědomí, že nemohu nést odpovědnost za případná zdržení, chyby a poškození způsobená třetími stranami, které vaši položku přepravují. Osobní převzetí položek a platba v hotovosti na Praze 6 je možné pouze v případě, že je toto výslovně uvedena v záložce "Doprava a platba" a pouze za podmínky, že se toto převzetí uskuteční nejpozději do 7 dní od ukončení aukce/ prodeje. Nedojde-li z vaší strany k zaplacení v hotovosti a osobnímu převzetí zakoupené položky v této lhůtě, uplatním obdobný postup jako v případě nepřipsání částky na účet. Z důvodu špatných zkušeností s neseriózními kupujícími položky zásadně neposílám dobírkou a většinou neumožňuji osobní převzetí (pokud není výslovně uvedeno jinak). Všem ostatním čestným kupujícím se tímto omlouvám. V případě, že ode mě kupujete více položek, informujte se u mě bezprostředně po skončení aukce na cenu sdruženého poštovného nebo případně osobní převzetí, abyste neplatili více, než je nutné.

 

REKLAMACE/ VRÁCENÍ

Mnou nabízené položky jsou většinou použité (není-li výslovně uvedeno jinak), vykazují známky odpovídající míře běžného opotřebení a nevztahuje se tedy na ně žádná zákonná záruka/ odpovědnost za tyto vady.

 

 

POŠTOVNÉ:

--------------------

 

*Poznámka: Balné vám neúčtuji, dodatečné poplatky za pojištění u cennějších položek rovněž hradím. Vaše položka bude zaslána vhodným přepravcem dle mého výběru.

 

 

INTERNATIONAL BUYERS

I welcome international buyers. I am more than keen to send you won item by Czech Post international package service or by other means to reduce a postage cost for you. Contact me before the auction is ended (or afterwards) via the "Položit prodejci otázku" button ("Ask seller a question") and I calculate your postage upon your exact location to reduce your postage expenses. Please note that the price of international postage is substantially higher than domestic postal services within Czech republic and delivery times are longer. International payers may be given different account number (to reduce banking fees) or PayPal details. In a case of banking transfer you will bare/ pay all related banking fees. Please use "OUR" option when sending money to any account of mine - your item will not be sent unless full auctioned amount include postage is credited to my account. Paying duties, local customs fees and taxes in your country is solely your responsibility. If you are not sure about what is the item description in Czech language or what conditions of the sale are, contact me before bidding/ buying. Thank you and happy bidding.

 

Currently I sell to these countries belonging to the Allegro Group:

Belarus (allegro.by), Bulgaria (aukro.bg), Kazakhstan (allegro.kz), Hungary (teszvesz.hu), Poland (allegro.pl), Russia (molotok.ru), Romania (mercador.ro) and Ukraine (aukro.ua). Please note that I sell internationally only when it is stated in the official section of the auction form ("Seller agrees with international shipment").

 

 

White Crystal Perfume Bottle Moser with Atomizer, крышталяў флакон з распыляльнікам, кристална бутилка с пръскачка, kristály üveg permetezőgép, butelka z rozpylaczem kryształ, sticla de cristal cu pulverizator, кристаллов флакон с распылителем, кристал боца са прскалицом, кристалів флакон з розпилювачем.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2403284006 jako závadnou?
Titulek nabídky: Křišťálový flakon Moser na parfém s vapem od 1,-Kč