Archiv obsahuje nabídek

Lampa UVB 70W HID Spot Solar Raptor pro terária

Cena

1 049,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 9x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2403000970  |  Nahlásit závadný obsah

O nás Naše aukce Náš Aukro shop Komentáře bookstore@email.czLampa UVB 70W HID Spot Solar Raptor

Solar Raptor 70W spot metal-halidová lampa je výraznou novinkou v osvětlovací technice

od německé firmy Econlux, pro chov plazů.

Dokáže vydávat světlo vysoké intenzity (přibližně 70.000 luxu při vzdálenosti 60 cm),

teplo a velkou intenzitu UV-B a UV-A záření při nejmenší možné wattáži.

Tato vysokotlaká lampa dokáže vydávat intenzivnější světlo než zářivky a jiné druhy osvětlení.

K provozu lampy UV Spot Solar Raptor 70W

je nutný předřadník 70W!

Solar Raptor 70W flood metal-halidová lampa je výraznou novinkou v osvětlovací technice od německé firmy Econlux, pro chov plazů. Dokáže vydávat světlo vysoké intenzity (přibližně 70.000 luxu při vzdálenosti 40 cm), teplo a velkou intenzitu UV-B a UV-A záření při nejmenší možné wattáži. Tato vysokotlaká lampa dokáže vydávat intenzivnější světlo než zářivky a jiné druhy osvětlení.

Solar Raptor 70W flood má několikanásobně vyšší intenzitu osvětlení než výbojky. Vliv intenzity světla na život plazů je dosud poměrně málo prozkoumaný. Poslední výzkumy však ukazují, že pro plazy je vysoká intenzita světla velmi důležitá. Výzkumy a testy prokázaly, že většina druhů preferuje spektrum s teplotou barev 5000Kelvinů. Přesně tato hodnota je se Solar Raptor 70W flood lehce dosažitelná. Pokud navíc vezmeme v úvahu další velké přednosti Solar Raptor 70W flood, jako jsou výhřevnost, intenzita UV záření a velká intenzita viditelného světla, získáme jím do svých terárií "malé slunce". Doposud bylo nemožné vytvořit v teráriích ideální světelné podmínky, které by kopírovaly hodnoty ve volné přírodě. Během slunného dne je intenzita světla v přírodě 100.000 luxů a více. Nejvíce patrná je intenzita světla v oblastech, které obývají pouštní druhy (např. Uromastyxsp., agamy, scinkové, varani, a různé druhy želv). Právě tyto druhy se nejlépe cítí v zajetí tehdy, pokud mohou využívat zdrojů osvětlení s co možná největším podílem UV záření, tepla a viditelného světla. Jedině tak mohou správně růst, vyvíjet se, ukazovat se v přirozených barvách a rozmnožovat se.

Základem pro velkouintenzitu výdej těchto lamp je jejich energetická nenáročnost. Většina energie je totiž přeměněna na světlo (oproti jiným zdrojům, kde se 95% energie mění v teplo). Poměrně malá wattáž (ve srovnání např. s výbojkami) dovoluje použití Solar Raptor 70W flood i v malých teráriích. Efektivní hliníková konstrukce reflektoru zajistí, aby se většina tepla kumulovala uvnitř, výrobek je proto vhodný pro vytvoření lokálních výhřevných míst. Doporučená vzdálenost lampy od zvířete je 40 cm.

Průměrná životnost výrobku je 4000 hod, nicméně doporučujeme obměnit lampy po jednom roce používání, abychom vždy poskytli chovaným zvířatům to nejlepší záření. Spektrum se totiž po dlouhé době používání mění. Toto je typické pro metal-halidovou technologii a změna spektra závisí také na typu použité tlumivky.
Zapojení: Solar Raptor 70W flood se zašroubuje do klasické porcelánové (keramické) objímky E27 která se připojí do předřadníku Solar Raptor 70W

Technické detaily:
Vhodné pro 240V/50Hz
Objímka E27 Provoz jen s vhodným předřadníkem Solar Raptor 70W
Provedení: PAR 38
Výkon: 70W
Ochraná třída: IP20

zboží bude připraveno k expedici do 5-7 dní
NAVŠTIVTE TAKÉ NÁŠ AUKROSHOP,
KDE NALEZNETE SPOUSTU DALŠÍHO ZBOŽÍ
KLIKNĚTE ZDEPokud máte jakýkoli dotaz, napište nám

O nás Naše aukce Náš Aukro shop Komentáře bookstore@email.czPrávě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2403000970 jako závadnou?
Titulek nabídky: Lampa UVB 70W HID Spot Solar Raptor pro terária