Archiv obsahuje nabídek

Lancôme Magnifique EdT 75ml

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 133x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2398408522  |  Nahlásit závadný obsah

POZOR, TENTOKRAT NIKOLI TESTER, ALE

REGULERNI PARFEM

Lancôme Magnifique EdT 75ml


Složení parfému

Hlava - Šafrán
Srdce - Růže
Základ - Papyrové dřevo nagarmota

 


Popis parfému

Lancôme se poprvé pouští do ztvárnění červené barvy. Intenzivní, hluboká barva je symbolem vášně a vypovídá o nebojácné a velmi odvážné ženě. Moderní flakon Lancome Magnifique je plný třpytivých plošek jako diamant. Parfémy Lancome Magnifique jsou dokonalou ilustrací nekompromisní ženskosti. Růže rozzářená šafránem a papyrovým dřevem, které ještě nikdy předtím nebylo v parfumerii použito. Nechte se unést vášnivým kouzlem červené.
 
Parfém Lancôme Magnifique odhaluje veškerou vášeň ženskosti a všechno to, co je na něm úchvatné. Parfém Lancôme Magnifique vyvolává pocity naplno projevené lásky a vášně v moderní a pulzující Paříže. Základ vůně Lancôme Magnifique  je tvořen vzácným dřevem Nagarmota, které jí dodává smělost a hřejivost. Srdce vůně tvoří extrakt z růží, které dělají vůni neobyčejně ženskou. Horní tóny šafránu dodávají parfému Lancôme Magnifique vášeň zářící ženy.

 


Popis značky Lancome

Lancôme je jedna z největších kosmetických firem současnosti. Založena byla už v roce 1935 a její symbol, zlatá růže, vznikl velmi poeticky, když zakladatel Lancôme Armand Petitjean si na dovolené na francouzském venkově prohlížel ruiny zámku La Château de Lancosme, zarostlého planými růžemi. Právě ty jej inspirovaly k onomu známému symbolu značky Lancôme. Prvními výrobky, které Lancôme představil, byla pětice parfémů a pak následovala pleťová a dekorativní kosmetika. 

 

 

 

Od konce 19. století se při výrobě vůní používá třívrstvý systém, který si můžete představit jako pyramidu - na její špičce je tzv. hlava (svrchní tóny). Jsou to nejprchavější složky, které po nanesení vůně velice rychle (do několika minut) zmizí. Po nich začne vonět střední vrstva, srdce. To je nejdůležitější součástí, podle níž budete především parfém posuzovat. Vydrží několik hodin. Spodní vrstvě se říká základ a najdete v něm nejtrvalejší složky, které voní nejdéle. Měly by vydržet celý den a často je na kůži ucítíte ještě druhý den ráno.

Parfem je jeste ve folii, naprosto novy, nerozdelany.

 

 

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2398408522 jako závadnou?
Titulek nabídky: Lancôme Magnifique EdT 75ml