Archiv obsahuje nabídek

LETNÍ NADECHNUTÍ!! SKVĚLÝ BRONZER SEPHORA SPF 15

Cena

279,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 16. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 81x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2397154451  |  Nahlásit závadný obsah

Dobrý den!

Srdečně Vás vítám na mých aukcích :o)

Platné instrukce týkající se platby Vám přijdou ve výherním e-mailu od Aukra, čtěte pozorně!

Preferuji platbu předem na účet, který obdržíte v automatické zprávě z aukra.

Mrkněte na mé další aukce, kdyby Vás něco zaujalo, ušetříte na poštovném :o)

 

Prodávám úžasný, pudrový bronzer od Sephory - Sephora Bronzer Powder SPF 15 odstín Bora Bora č.4. Bronzer dává kůži sluneční záři a zároveň ji chrání před škodlivými slunečními UV paprsky. Sephora Kolekce Bronzer Prášek Bora Bora je skvělý bronzer, který se hladce nanáší a velmi jemně splyne s pokožkou tváře. Bora Bora je pěkný odstín, který dodává příjemné opálení do tváře, vypadá velmi přirozeně a není oranžový. Bronzer je nový, nepoužitý - bohužel kamarádce nesedí barvička - je na ni moc tmavý, koupila si tedy jiný, světlejší, nějak v Sephoře ulítla a netrefila se. Bronzer je originál, ale nemá a myslím, že ani neměl vzadu nalepené označení... Jen pro pořádek. Bronzer je velmi vhodný jako dárek, nebo i sebou na dovolenou - chrání před UV zářením. Nyní za hubičku, proto neváhejte - úžasná kvalita a skvělou cenu !!!!

Size: 0.35 oz

 

barvička jiná než na obr. - prodávám odstín Bora Bora č.4

ZA SUPER CENU!!!

 

Přihazujte pouze, máte-li o zboží skutečně zájem. Každý příhoz je závazný!

Pokud se mi do 10 dnů neozvete, zboží vystavuji znovu a žádám zpět provizi a vyvození důsledků nechávám na zprostředkovateli aukcí.

je to ta barvička vlevo - Bora Bora

„Sephora? Je nekonečným pramenem krásy. Síť těchto parfumerií, která se zcela liší od jiných, vznikla ve Francii v roce 1969, od roku 1997 je součástí LVHM. Sephora je výjimečným místem, které si hraje s Vaší krásou. Je jedinečná při vyhledávání nových značek, aplikaci trendů, při tvorbě kánonu krásy a poskytování poradenství, díky čemu je nákup opravdovým potěšením. Nabízí Vám úplnou svobodu při zkoušení vůní, splnění Vašich přání, při radosti experimentovat bez nutnosti nákupu. Provokuje příjemné emoce díky poznávání, odhalení atmosféry a pozornému naslouchání. Originální produkty, novátorské služby a moderní komunikace - Sephora umí ocenit odvahu, a proto neustále nechává znít hlasy moderní doby.

Kvintesence krásy za nejlepší cenu? To je právě značka Sephora! Během hledání potěšení a krásy se stala Sephora značkou sama o sobě, značkou, která se vyznačuje dostupnými cenami, konkurenčními sadami, svým překvapujícím stylem a jistotou kvality. A protože nepatří k těm, kteří usnou na vavřínech, svůj katalog s 1400 produkty rozšiřuje každým rokem o 300 novinek. Ne méně.”

 

Platbu očekávám do 10 dnů. Pokud potřebujete více času na zaplacení, neváhejte, napište, počkám! :o)

Komunikace je na prvním místě. V případě jakéhokoliv problému či dotazu mě neváhejte kontaktovat. Budu se Vám snažit odpovědět v co nejkratší době (obvykle do 1 dne).

 

 

Komentáře

1. Komentář je pro mě velmi důležitý a píšu ho hned po uděleni Vašeho – tím je mi jasné, že naše transakce byla úspešně dokončena.

2. Pokud by vznikli nějaké nepříjemnosti, tak před udělením negativního komentáře, mě prosím kontaktujte

– vše se dá rozumě vysvětlit, problémy vyřešit a urovnat ke spokojenosti všech. Děkuji.

Pokud chcete dostávat neustále novinky o mých aukcích, můžete si mě přidat ke svým oblíbeným prodejcům!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2397154451 jako závadnou?
Titulek nabídky: LETNÍ NADECHNUTÍ!! SKVĚLÝ BRONZER SEPHORA SPF 15