Archiv obsahuje nabídek

LUXUS NA VLASY-PROTI VYPADÁVÁNÍ-KERASTASE AMINEXIL

Cena

797,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 15. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 43x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2391077324  |  Nahlásit závadný obsah

PODÍVEJTE SE I DO MÉHO SUPER SHOPU VŠE ZA JEDINEČNÉ CENY

KLIKNI - HONZIKFIKSHOP !!!

Dobrý den!

Srdečně Vás vítám na mých aukcích :o)

Platné instrukce týkající se platby Vám přijdou ve výherním e-mailu od Aukra, čtěte pozorně!

Preferuji platbu předem na účet, který obdržíte v automatické zprávě z aukra.

( DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍPokud není podklad aukce růžovofialový přejděte na jiný internetový prohlížeč – aukce se Vám nezobrazuje správně, v bílém textu, který nevidíte – jsou důležité informace o výrobku !!! )

Mrkněte na mé další aukce, kdyby Vás něco zaujalo, ušetříte na poštovném :o)

Prodávám jedno z absolutních, luxusních řešení pro vypadávání vlasů od světoznámé vlasové firmy KERASTASE - úžasnou CURE INTENSIVE ANTI-CHUTE A L‘AMINEXIL ® GL® M. Intenzivní péče proti vypadávání vlasů kombinující tři patentované molekuly, které bojují proti faktorům padání vlasů.VLASTNOSTI: • Působí preventivně proti padání vlasů a stimuluje jejich růst. • Nedráždí vlasovou pokožku, nemastí ani nezatěžuje vlasy. VÝSLEDKY • Prodlužuje životní cyklus vlasové folikuly a aktivuje růst vlasů • Posiluje a zpevňuje vlasové vlákno a zvyšuje hustotu vlasů. • Zanechává vlasy lehké, přirozené a hebké na dotyk. Kůra je úplně nová nepoužitá, ještě zabalena i v celofánu. Na internetu stojí tato kůra min. přes 1000kč !!! Neváhejte speciální nabídka - za úžasnou cenu!!!

Patentovaná kúra proti padání vlasů, působící proti tuhnutí kolagenu okolo vlasového váčku. Zabraňuje svírání vlasu, jeho špatnému vyživování a následnému předčasnému vypadávání. Vlas je vyživován přímo u kořínku a je proto silnější a pevnější. Již po 6 týdnéch jsou vlasy o 5% hustější. Kérastase L´Aminexil - kúra proti padání vlasů se neoplachuje.

Balení obsahuje 10ks. 6ml ampulí a aplikátor.

Aminexil a Stimuliste
KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ PROTI VŠEM ZNÁMÝM PŘÍČINÁM VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Laboratoře Recherche Avancée L’Oréal objevily novou příčinu vypadávání vlasů: mikro-podráždění vlasové pokožky, které je pouhým okem nepostřehnutelné a které má přímý vliv na vlasovou cibulku. Díky tomuto převratnému vědeckému poznatku se z problematiky vypadávání vlasů stal komplexní fenomén, který nemůže být připisován pouze jednomu faktoru.

Vypadávání vlasů jako výsledek působení několika faktorů tudíž nelze řešit jednou účinnou látkou. Proto vyvinuly laboratoře Recherche Avancée L’Oréal nové unikátní spojení tří patentovaných aktivních složek bojujících proti všem faktorům vypadávání vlasů.

MADÉCASSOSIDE

Tato nová zklidňující protizánětlivá molekula zabraňuje mikro-podráždění vlasové pokožky, které může narušit přirozený životní cyklus vlasu.

AMINEXIL®

Působí proti hromadění a tuhnutí kolagenu ve vlasovém váčku. Zabraňuje tak „dušení“ vlasu, a tím jeho předčasnému stárnutí. Současně pomáhá udržovat hustotu vlasů a vede k posílení ztenčujících se vlasů*.

GLUCO-LIPID®

Nutri-energetická molekula, která spojuje glukózu dodávající vlasům energii a vyživující lipid, stimuluje zdravý růst vlasů a vyživuje je od kořínků**.

* Klinický test na 119 osobách versus placebo

ZA SUPER CENU!!!

Přihazujte pouze, máte-li o zboží skutečně zájem. Každý příhoz je závazný!

Pokud se mi do 10 dnů neozvete, zboží vystavuji znovu a žádám zpět provizi a vyvození důsledků nechávám na zprostředkovateli aukcí.

Již od roku 1964 vyvíjí KÉRASTASE nové služby v péči o vlasy založené na pokrokových technologiích a vysoce účinných přípravcích. Opravdové umění péče KÉRASTASE je podle společnosti založeno na třech základních hodnotách: na pokrokových technologiích, odbornosti kadeřnických poradců a osobním přístupu. Značka KÉRASTASE je úzce spjata s pokrokovým výzkumem L`Oreál. Díky pokrokovým technologiím vytváří společnost KÉRASTASE jedinečné inovativní přípravky obsahující výjimečné aktivní složky a unikátní formule.

Platbu očekávám do 10 dnů. Pokud potřebujete více času na zaplacení, neváhejte, napište, počkám! :o)

Komunikace je na prvním místě. V případě jakéhokoliv problému či dotazu mě neváhejte kontaktovat. Budu se Vám snažit odpovědět v co nejkratší době (obvykle do 1 dne).

Komentáře

1. Komentář je pro mě velmi důležitý a píšu ho hned po uděleni Vašeho – tím je mi jasné, že naše transakce byla úspešně dokončena.

2. Pokud by vznikli nějaké nepříjemnosti, tak před udělením negativního komentáře, mě prosím kontaktujte

– vše se dá rozumě vysvětlit, problémy vyřešit a urovnat ke spokojenosti všech. Děkuji.

Pokud chcete dostávat neustále novinky o mých aukcích, můžete si mě přidat ke svým oblíbeným prodejcům!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2391077324 jako závadnou?
Titulek nabídky: LUXUS NA VLASY-PROTI VYPADÁVÁNÍ-KERASTASE AMINEXIL