Archiv obsahuje nabídek

Luxusní 2FÁZOVÁ OČNÍ PÉČE ANEW ULTIMATE od AVON !!

Cena

188,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 20x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2399737556  |  Nahlásit závadný obsah

 

PODÍVEJTE SE I DO MÉHO SUPER SHOPU VŠE ZA JEDINEČNÉ CENY  

KLIKNI - HONZIKFIKSHOP !!!

 

Dobrý den!

Srdečně Vás vítám na mých aukcích :o)

Platné instrukce týkající se platby Vám přijdou ve výherním e-mailu od Aukra, čtěte pozorně!

Preferuji platbu předem na účet, který obdržíte v automatické zprávě z aukra.

 

 

( DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ – Pokud není podklad aukce růžovofialový přejděte na jiný internetový prohlížeč – aukce se Vám nezobrazuje správně, v bílém textu, který nevidíte – jsou důležité informace o výrobku !!! )

 


Mrkněte na mé další aukce, kdyby Vás něco zaujalo, ušetříte na poštovném :o)

 

Prodávám luxusní, velmi exkluzivní oční krémík od AVON - jedinečný Oční krém ANEW ULTIMATE OMLAZUJÍCÍ 2 FÁZOVÁ PÉČE - vhodný pro všechny milé dámy od věkové kategorie 45 let a více. Krémík patří mezi luxusní, působivou řadu kosmetiky Anew, která je vlajkovou lodí Avonu v péči o pleť. TUTO ŘADU VELMI DOPORUČUJI VŠEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ EXKLUZIVNÍ, PERFEKTNÍ KVALITU BEZ KOMPROMISŮ !!! Krémík je nový, nepoužitý o obsahu 1x15ml + 2,5g- klasické, plné balení, v překrásné, skleněné dóze - nemá krabičku je ze sady!!! Za neuvěřitelnou cenu !! Nebudete na něj čekat - odesílám okamžitě !!!

Revoluční omlazující péče o oční okolí založená na patentované technologii PRO-SIRTUIN TX, která podporuje tvorbu OMLAZUJÍCÍCH PROTEINU a stimuluje produkci nových zdravějších buněk, které viditelně zpomalují proces stárnutí pleti- aktivuje VYPLŇUJÍCÍ PROTEINY, které pomáhají obnovovat strukturu pleti, což viditelně zpomaluje přirozené stárnutí

2 fázová omlazující péče o oční okolí je v inovativním balení, omlazující kúra na noc, omlazující krém na den i noc.
Kúra byla vyvinuta jako podpůrný přípravek očního krému během noci.
Krém používejte na celé oční okolí ve dne i v noci a koncentrovanou omlazující kúru používejte pod oči v noci.

Revoluční omlazující péče o oční okolí. Inovativní balení - síla omlazujících proteinů. Redukuje pokročilé známky stárnutí v očním okolí. Výrobek je založen na 2 revolučních složeních, které společně obnovují mladistvý vzhled očního okolí kontur oka - omlazující krém na den i noc - nad oči i pod oči a na místa vějířkovitých vrásek. Dále je součástí intenzivní kúra, která navrací pevnost a pružnost pleti v očním okolí, a tím obnovuje kontury v této oblasti. Vyhlazuje vrásky a redukuje váčky pod očima. Kúra byla vyvinuta jako podpůrný přípravek očního krému během noci. 2x silnější receptura účiněji potlačuje známky stárnutí.

Účinky:
díky pantentované technologii Pro-Sirtuin Tx podporuje tvorbu omlazujících proteinů a stimuluje redukci nových zdravějších buněk, které viditelně zpomalují proces stárnutí pleti.
Výsledky:
ihned po použití - pleť v očním okolí je pevnější, vypnutější a pružnější než předtím,
po 2 týdnech - výrazně omezuje hluboké vrásky,
po 4 týdnech - 86 % žen potvrdilo obnovení přirozeného, mladistvého tvaru očí a jejich kontur, 87 % žen potvrdilo redukci kruhů a váčků pod očima.

Tip:Noste tento kouzelný kelímek s sebou v kabelce. Kdykoliv budete potřebovat, můžete jej aplikovat na oči v tenké vrstvě a pocit únavy zmizí..

V laboratořích Anew se stále vyvíjejí inovované technologie výjimečné kosmetiky, které pomáhají udržet pleti mladistvý vzhled. Složení nových výrobků Anew Ultimate je inspirováno profesionální péčí proti stárnutí.

ZA SUPER CENU!!!

 

Přihazujte pouze, máte-li o zboží skutečně zájem. Každý příhoz je závazný!

Pokud se mi do 10 dnů neozvete, zboží vystavuji znovu a žádám zpět provizi a vyvození důsledků nechávám na zprostředkovateli aukcí.

AVON je celosvětově vedoucí společnost přímého prodeje v oblasti kosmetiky - je špičkou i v oblasti vývoje nových technologií. Své výrobky prodává AVON ve více než 100 zemích světa a ročně je vytištěno 600 miliónů katalogů v 25 světových jazycích. Na českém trhu působí již od roku 1991. Oddělení výzkumu a vývoje AVON - SKIN CARE LABORATORIES v New Yorku každoročně vyvine a otestuje 600 výrobků. Mezi přední světové kosmetické firmy zařazuje AVON i více než 80 patentů. Tato internetová stránka není oficiální stránkou společnosti AVON Cosmetics, spol. s r.o. Žádné výrobky značky AVON nejsou testované na zvířatech. Výtěžky z prodeje některých produktů od AVONu pomáhají bojovat proti rakovině prsu a domácímu násilí.

 

Platbu očekávám do 10 dnů. Pokud potřebujete více času na zaplacení, neváhejte, napište, počkám! :o)

Komunikace je na prvním místě. V případě jakéhokoliv problému či dotazu mě neváhejte kontaktovat. Budu se Vám snažit odpovědět v co nejkratší době (obvykle do 1 dne).

 

Komentáře

1. Komentář je pro mě velmi důležitý a píšu ho hned po uděleni Vašeho – tím je mi jasné, že naše transakce byla úspešně dokončena.

2. Pokud by vznikli nějaké nepříjemnosti, tak před udělením negativního komentáře, mě prosím kontaktujte

– vše se dá rozumě vysvětlit, problémy vyřešit a urovnat ke spokojenosti všech. Děkuji.

Pokud chcete dostávat neustále novinky o mých aukcích, můžete si mě přidat ke svým oblíbeným prodejcům!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2399737556 jako závadnou?
Titulek nabídky: Luxusní 2FÁZOVÁ OČNÍ PÉČE ANEW ULTIMATE od AVON !!