Archiv obsahuje nabídek

LUXUSNÍ stříbrný PŘÍVEŠEK . PRAVY KORAL

Cena

1 288,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 14. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 3x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2391124082  |  Nahlásit závadný obsah

PODÍVEJTE SE I NA MÉ DALŠÍ AUKCE !!!

Vítám Vás na mé aukci

 LUXUSNÍ stříbrný PŘÍVEŠEK- 925

JADEIT , KORAL

stříbro

REPOUSE

 Délka: 4.4 cm., šířka : 4.4 cm

PRAVY KORAL : délka : 0.6 cm , šířka : 0.6 cm

    NEPAL

 AUTENTYCKI

 JEDINY

 A M U L E T

 

      Drahý kámen: KORAL

Barva: CERVENA

 Jako bohatě tvarovaný produkt mořských živočichů nás spojuje korál s proudící proměnlivostí a životadárnou očistou silou vody. Ukazuje nám, že proměna a stálost jsou principy navzájem se doplňující a učí nás jak neústupnosti tak i přizpůsobivosti, vnitřně zůstaneme pevní, ale přesto se necháme unášet proudem života. Bílý korál očišťuje od zatěžujících, temných a spletitých myšlenek a negativních představ, ostří náš rozum a posiluje intelekt. Léčí mnohé nemoci kostí a podporuje funkci močového ústrojí. Růžovobílý a růžový korál má jemnější, ale zato působivější vliv v oblasti duševní a duchovní. Lososově růžový korál podporuje krevní oběh, stavbu krevních tělísek a odplavování v krvi nashromážděných nečistot, podporuje funkci močového měchýře a čistí ledviny. Červený korál je znám jako talisman proti uřknutí a očarování, ale hlavně jako nositel pozemské životní energie. U různých národů bývalo zvykem věšet dětem kolem krku náhrdelník z červených korálů nebo ho pokládat do kolébky jako ochranu proti oslabujícím vlivům a k posílení energie a růstu zubů, nebo růstu obecně. 

ASTROLOGICKÉ PŘIŘAZENÍ: Býk, Rak, Váhy, Ryby, Beran

Tvrdost : 7

Neupravovaný !

 

 Jadeit

Sluneční znamení: Rak

Rezonuje se 4. čakrou.

Pojí se s planetou Merkurem.

Čistí se proudem vlažné vody a nabíjí na přímém slunci.

Odedávna byl jeden z nejuctívanějších kamenů Dálného Východu, kde platil za nositele klidu a míru a byl ceněn více než zlato. Znali ho také starověcí Egypťané, Arabové i Mayové. Symbolizoval dlouhý živost, štěstí, lásku, vnitřní harmonii a ochranu proti zlu.

Odstraňuje rozkolísanost, melancholii a pomáhá udržet chladnou hlavu. Přináší radost. Rozdrcen a rozmíchán v bílém víně napomáhá krevnímu oběhu a věrnému manželství. Napomáhá schopnosti empatie. Usnadňuje rozpomenutí se na minulé životy. Kámen dobrého materiálního zabezpečení. Prodlužuje život a zabraňuje rozkladu těla po smrti.

Léčení: pozitivně ovlivňuje vylučovací systém. Snižuje teplotu a zmírňuje průběh chřipkových onemocnění. Podporuje léčbu infekčních nemocí a žloutenky. Zlepšuje látkovou výměnu a imunitní systém. Ženám pomáhá odstranit psychické bloky bránící otěhotnění a pomáhá od porodních bolestí. Napomáhá proti nočním můrám a nespavosti. Tiší bolesti hlavy. 

    

 AUTENTYCKI

 JEDINY

VAHA PŘÍVEŠKA: 27.2 G.

 Ruční Výroba 

 

Luxusní dárek!!!

    Nové zboží!   

 

BĚŽNÝ UČET CZECH REPUBLIC

 

GE MONEY BANK A.S.

 184225692/0600

Certifikát pravosti ! (300 )

 

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2391124082 jako závadnou?
Titulek nabídky: LUXUSNÍ stříbrný PŘÍVEŠEK . PRAVY KORAL