Archiv obsahuje nabídek

Nádherný Přírodní FLUORIT - EXTRA .

Cena

147,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 11x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2393360794  |  Nahlásit závadný obsah

PODÍVEJTE SE I NA MÉ DALŠÍ AUKCE !!!

Vítám Vás na mé aukci

Drahý kámen: fluorit

Je obdařen silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, jemně otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromag. záření.

Léčebné využití: zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku, likviduje viry, léčí všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení, regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby a lze jej použít během stomatologických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.Modrý fluorit – uklidňuje nebo nabíjí podle momentální potřeby, zlepšuje komunikaci, uspořádává myšlenky, zvyšuje kreativitu, účinně působí na oční, nosní,

Vlastnosti: projektivní kámen, vhodný k posílení účinků jiných kamenů.

ušní a krční potíže.
Čirý fluorit – nastoluje harmonii mezi rozumem a duchem, přivádí do těla univerzální energii, vylaďuje čakry, podněcuje činnost korunní čakry, dodává energii auře a zesiluje během léčby účinky jiných kamenů.
Zelený fluorit – pohlcuje negativní energie, uvolňuje intuici, odbourává přebytek energie, zažehnává citová traumata, léčí infekce, žaludeční, střevní problémy a křeče. Účinně čistí čakry a duši, odstraňuje z nich již překonané postoje.

Fialový fluorit – výborný pro meditaci, napomáhá duševní komunikaci, léčí kosti a poruchy kostní dřeně.
Žlutý fluorit – odbourává toxické látky, snižuje cholesterol, působí na játra, zvyšuje tvůrčí schopnosti a intelektuální aktivitu.
Naleziště: Kanada, USA, Jižní Afrika, Mexico, Čína, Mongolsko, Thajsko, Peru, Polsko, Maďarsko, ČR, Norsko, Anglie, Španělsko, Německo
Latinsky: FLUORITE
Barvy: čirý, modrý, zelený, růžový, fialový, žlutý, hnědýKámen bezbarvé, šedobílé, namodralé až černé barvy s měnivými efekty.

Je kamenem intuice, meditace a aury. Pomáhá nám prosvětlit vzpomínky, zklidnit znepokojenou duši. Podněcuje v nás soucit se vším živým, co nás obklopuje, rozšiřuje naše obzory. Podporuje přesné vyjadřování.

Na úrovni fyzické mírní pocity chladu, chrání před nachlazením. Tiší bolesti páteře a kostí, snižuje vysoký krevní tlak, stabilizuje srdeční rytmus a podporuje samoléčebný proces organismu.

Vhodný pro znamení Ryb, Berana a Vodnáře.

Pravy FLUORIT BRAZILIA !

kuli !!!

ZIELENA - FIALOVA

ROZMĚR : 16 X 16 MM

vs

BARVA - VARIABILNY

1 KUSU - 1 AUKCI !!!

provertany !

Původ : Mongolsko

Tvrdost : 7

100 % přírodní !!!

Bez úprav !!!

CISARSKY KAMEN

Luxusní dárek!!!

BĚŽNÝ UČET CZECH REPUBLIС

GE MONEY BANK A.S.

192973455/0600

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2393360794 jako závadnou?
Titulek nabídky: Nádherný Přírodní FLUORIT - EXTRA .