Archiv obsahuje nabídek

Nová ložní souprava SCAN QUILT saténová od 1,-Kč

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 122x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2405603820  |  Nahlásit závadný obsah

Nezapomeňte se podívat na mých právě probíhajících

100 aukcí od 1,- Kč!

Všechny končí příští středu 20. června v 21 hodin!
(Aukce končí ve stejný okamžik, přihoďte si proto s dostatečným předstihem!)

 

 

 

Dobrý den,

 

předmětem této aukce je nová, nepoužitá, saténová ložní souprava SCAN QUILT zatavená v originální fólii. Vzor: barevné pruhy – viz. foto. Vysoce kvalitní bavlněný satén s nežehlivou úpravou. Obsahuje 1ks povlaku na deku 140 x 200cm, 1 ks povlaku na polštář 70 x 90cm. Tento typ soupravy SCANQUILT se v obchodech běžně prodává okolo 1.600,-Kč.

 

Děkuji za váš zájem!
OSOBNÍ PŘEVZETÍ - dodatečná podmíněná nabídka:

===================================

 

Osobní převzetí této položky nabízím POUZE pod podmínkou předchozí platby a

připsání ceny položky a uvedeného poštovného na účet 670100-2208856632/6210 max. do pondělí 25. června 12:00 hod. Při osobním převzetí položky vám pak bude částka za poštovné vrácena v hotovosti. Z důvodů špatných zkušeností s nespolehlivosti mnohých nakupujících běžně neakceptuji platbu při předání.

 

Osobní převzetí bude možné POUZE v pondělí 25. června mezi 16 - 20 hod. v Praze 6.

Další termín pro osobní převzetí není z technických důvodů možný. Nedomluvíte-li si na tuto dobu osobní převzetí na čísle 773 149 506, vaše položka vám po 25. červnu bude standartně zaslána poštou.


 

 

 

 

 

Toto jsou mé podmínky prodeje. Přihazováním/ zakoupením položky v aukci je berete na vědomí a vyjadřujete s nimi souhlas.

 

 

KOMUNIKACE

Z časových a technických důvodů není v mých silách odpovídat na všechny vaše případné dotazy pokládané prostřednictvím Aukro formuláře "Položit prodejci otázku". Popisy a obrázky položek se snažím zpracovat tak, aby dodatečné dotazy nebyly třeba. Budete-li i přesto nějaký doplňující dotaz mít, zavolejte mně přímo na Vodafone mobil 773 149 506 nebo pošlete SMS a já se vám obratem ozvu zpět.

 

PLATBA

Platbu provedťe co nejdříve po skončení aukce na účet mBank č. 670100-2208856632/6210. Vaše objednávka je závazná a má povahu návrhu na uzavření smlouvy. Položka bude odeslána teprve po připsání částky za položku + poštovné na výše uvedený účet. Připsání částky na tento účet musí proběhnout maximálně do 7 kalendářních dní od ukončení aukce. V opačném případě by z vaší strany došlo k porušení Obchodních podmínek Aukra. V tom případě bych byl nucen Aukro obratem informovat, udělit vám negativní komentář, vaši objednávku stornovat a zadat ji do opětovného prodeje.

 

POŠTOVNÉ/ PŘEPRAVA

Vaše položka bude pečlivě zabalena a doručena na vaši adresu, kterou máte uvedenu ve svém Aukro profilu nebo kterou mně sdělíte bezprostředně po skončení aukce (nebudou-li vaše doručovací údaje úplné a položku tudíž nebude možné v termínu odeslat, doručení položky se logicky prodlouží; nebudou-li vaše doručovací údaje dodány max. do 7 dní od skončení aukce, budu postupovat stejným způsobem jako v případě nepřipsání částky na účet viz. odstavec výše).

 

 

Vaše položka vám bude doručena během 10-14 dní od připsání platby na účet, typicky však dříve v závislosti na druhu přepravy a dalších faktorech (víkendy, apod.). Vezměte prosím na vědomí, že nemohu nést odpovědnost za případná zdržení, chyby a poškození způsobená třetími stranami, které vaši položku přepravují. Osobní převzetí položek a platba v hotovosti na Praze 6 je možné pouze v případě, že je toto výslovně uvedena v záložce "Doprava a platba" a pouze za podmínky, že se toto převzetí uskuteční nejpozději do 7 dní od ukončení aukce/ prodeje. Nedojde-li z vaší strany k zaplacení v hotovosti a osobnímu převzetí zakoupené položky v této lhůtě, uplatním obdobný postup jako v případě nepřipsání částky na účet. Z důvodu špatných zkušeností s neseriózními kupujícími položky zásadně neposílám dobírkou a většinou neumožňuji osobní převzetí (pokud není výslovně uvedeno jinak). Všem ostatním čestným kupujícím se tímto omlouvám. V případě, že ode mě kupujete více položek, informujte se u mě bezprostředně po skončení aukce na cenu sdruženého poštovného nebo případně osobní převzetí, abyste neplatili více, než je nutné.

 

REKLAMACE/ VRÁCENÍ

Mnou nabízené položky jsou většinou použité (není-li výslovně uvedeno jinak), vykazují známky odpovídající míře běžného opotřebení a nevztahuje se tedy na ně žádná zákonná záruka/ odpovědnost za tyto vady.

 

 

POŠTOVNÉ:

--------------------

*Poznámka: Balné vám neúčtuji, dodatečné poplatky za pojištění u cennějších položek rovněž hradím.

Vaše položka bude zaslána vhodným přepravcem dle mého výběru.

 

Ložní souprava satén SCAN QUILT, saténové povlečení SCAN QUILT, ložní prádlo satén SCAN QUILT, saténový povlak na deku SCAN QUILT, saténový povlák na polštář SCAN QUILT, saténové povlečení na deku SCAN QUILT, saténové povlečení na polštář SCAN QUILT, povlečení satén SCAN QUILT, ložní satén SCAN QUILT, saténové ložní SCAN QUILT. Satin bedding, Sain linen, атласныя пасцельныя прыналежнасці, Сатен легла, szatén ágynemű, Satin lenjerie de pat, pościel satyna, сатен постељина, Атласні постіль.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2405603820 jako závadnou?
Titulek nabídky: Nová ložní souprava SCAN QUILT saténová od 1,-Kč